Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthető reszemrol? Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető reszemrol? Amikor osszejottunk,a pasim elmesélte,hogy régen volt egyszerre hat párhuzamos kapcsolata is, vagyis azok szexkapcsolatok voltak. De azt is elmondta, hogy megcsalta a barátnőit is,ha nem működött erzelmileg v szexuálisan a dolog

Figyelt kérdés
Sajnos ezek a mondatok mindig a fülemben voltak,hiába odáig volt ertem az elején,meg vissza. Pl ha későn üzent, mindig ez bennem volt. Kb 2 hónapja elkezdett tőlem távolodni. Én egy jóhiszemű üzit küldtem neki, kérdeztem,szereti- a töltött káposztát. Mindegy,hogy mit kérdeztem. A kérdés és a válasz között eltelt majdnem 5 óra, éjjel 11 után írt.Bennem lepergett,hogy megcsal,és se csak azt írtam,hogy merre van, miért nem válaszol, és hogy furcsa ez. 11 után írt, H edzeni volt. Kérdezem, délután 5tol? Ezt elszámoltatásnak vette, elmondta, H nemcsak ,haverral meg elmentek szaunazni. Kérdeztem, jó,de nem volt 1 perce válaszolni? De már tudtam,hogy ez rossz pont volt megint,hogy kérdeztem. Sajnos ezek azért jöttek elő bennem,mert a múltban előadta magát egy nocsabasznak, aki minden nőt megkaphat. Tudom,H hibás vagyok,de ha nem ad rá okot, akkr nem teszem. Ha jobban törődik velem és érezteti,hogy fontos vagyok neki, akkor nem jön elő ez az énem. Hiba volt v érthető reszemrol?
2022. júl. 19. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hulyitette eddig az összes nőjét, el is mondta, de te csak együtt vagy vele. Miért is? Vicc
2022. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem volt hiba az, hogy jelezted, hogy rosszul esett, hogy nem válaszolt. Egy jó kommunikációval rendelkező kapcsolatban a felek szerintem előre jelzik a másiknak, ha hosszabb ideig nem lesznek elérhetők.

Teljesen érthető a félelmed a leírtak alapján, és ez egy nagyon nehéz helyzet. Megpróbálhatsz vele nyíltan kommunikálni az aggályaidról és lehet, hogy sikerül valamilyen pozitív eredményt elérnetek (ha érzelmileg érett a srác és megfelelően tudtok kommunikálni).

Fontos emellett feltenned a kérdést, hogy jó-e neked ez a kapcsolat így, hogy bizonytalan vagy a barátod elköteleződésében. Ha nem, akkor lehet, hogy nem kellene benne lenned.


28F

2022. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

, mi 2 évig voltunk együtt. A legutóbbi kapcsolata 6 évig tartott. Ott megcsalta a nőt mert nem passzoltak szexuálisan. A többinél még fiatalabb volt és volt több párhuzamos szexkapcs

Én a barátnője voltam elvileg. Csak a múltbeli sztorijai miatt voltam gyanakvó

2022. júl. 19. 21:44
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
A kérdés az, hogy értehető-e részéről, mármint a kérdező részéről.
2022. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
És többször előfordult ez,H későn válaszolt, én meg pörögtem. Ez nyilván nem tetszett neki...kinek tetszene ... 38 éves
2022. júl. 19. 21:46
 6/21 A kérdező kommentje:
Az is elhangzott,hogy őrült vagyok (ezek miatt )és nehezen tudja ezt elviselni bennem.
2022. júl. 19. 21:49
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
én két hónapja ismerkedem egy sráccal (30+osak vagyunk), de az elejétől fogva mindig tudjuk, éppen mi a helyzet a másikkal, ki mit csinál. Egyszerűen így jó, és én teljesen megértem, hogy így fura neked, hogy 5 órára eltűnik, nekem is gyanús lenne.
2022. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm:(
2022. júl. 19. 21:54
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

2 évig együtt voltatok, de azt se tudod, hogy a barátnője voltál-e? Eleve minek eddig húzni, ha első perctől oda a bizalom?

Érthető, ha hosszabb, több órás eltűnések után megkérdezed, hogy hol volt. Az is, ha nem tud vele elszámolni, te meg gyanúsnak tartod, és számonkéred. Az nem normális, hogy hagyod magad őrültnek nevezni, és nem penderíted ki egyből a p.ba.

Kell ez neked?

2022. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Elvileg az voltam,de furcsán viselkedett (pl ezek a dolgai). De mindig én égtem be, mert tényleg nem csalt meg,nem volt mással, ez kiderült, az mindegy, hogy. Csak a 2 év alatt mindig azt éreztem,H épp vki mással van.

Mindig ezek után az "akcióim" után borzalmas lelkiismeret - furdalasom volt,hogy én nem hagyom őt élni. Mindig kiderült utólag,hogy így volt és én vagyok a hibás....

2022. júl. 19. 22:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!