Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok és erőszakos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok és erőszakos? Alig talizunk. Mondta,hogy talizzunk végre ,mikor lát. Megbeszéltük,hogy vasarnap. Írom,hogy legyen. Erre írja, H meg meló. Mondom,de jó.. estig tart. Akkor jó még ? Mondom ok.

Figyelt kérdés

Este ír, hogy még mindig tart,de igyekszik. Hív. Majd a hivasbol annyi lett,hogy kiderült,az anyjának panikrohama lett,őt patyolgatta,randi off.

Szarul esett,de ok,gondoltam,van ilyen.. legyen randi hétfőn. Aludhatok is nála. Munka után hív. Mondanom sem kell,munka után nem hívott. Én írtam neki,hogy Mizu akkor. De akkor már a keserűség,szomorúság, csalódottság beszelt belőlem. Hosszú ideig csak nyomtam. Megkaptam,hisztis vagyok. Mondta, legyen kedden tali. Viberen uzebetiras közben tűnik el,telefonon lett SOS munkája....Ez egyre jobb. Nekem rotty idegileg,mondom ez nem igaz.Tegnap ezek után összejött a tali, alig akarta szóban is megérteni,mi fáj nekem ebben az egészben. Jobb,ha hagyom ezt a kretent, ugye ? Illetve én hibás vagyok? O erőszakosnak tart, hogy folyton a serelmeimet nyomom és hogy mennyire magányosnak érzem magam,és nem értem meg,hogy ő mennyire elfoglalt ember.........


2022. júl. 20. 06:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyan nem jártunk, de hónapokig beszélgettünk, meg majdhogynem úgyis viselkedtünk, viszonyultunk egymáshoz mint egy pár, nem volt kimondva. 4x találkoztunk összesen. Gyanús volt, amikor szinte mindenre szánt időt, csak rám nem, míg végül 4. randin kinyögte, hogy szimpatikus vagyok, de nem érez kémiát. Nem értem mire jó ez, hogy valaki tartja benned a reményt, de nem akarja kimondani, hogy vége.. akár hetekig, hónapokig. Hány éves vagy? Majd eljön a mi időnk is. Rossz érzés, tudom. Ahogy az előttem lévő is írta, aki igazán odavan érted, mindent megtesz, hogy minél sűrűbben együtt lehessetek. Alakul majd, őt el kell engedni… Megírhatod később, hogy hogy alakult, kíváncsi vagyok. 24F
2022. júl. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"ez teljesen normális hogyha folyton csalódás ér, akkor elveszted önmagad"

Aki csalódást okoz neked, az veszít el téged.

2022. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Ez nem kapcsolat így"


Tényleg nem.


Miért vagy még benne?

2022. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!