Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hibás vagyok és erőszakos?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hibás vagyok és erőszakos? Alig talizunk. Mondta,hogy talizzunk végre ,mikor lát. Megbeszéltük,hogy vasarnap. Írom,hogy legyen. Erre írja, H meg meló. Mondom,de jó.. estig tart. Akkor jó még ? Mondom ok.

Figyelt kérdés

Este ír, hogy még mindig tart,de igyekszik. Hív. Majd a hivasbol annyi lett,hogy kiderült,az anyjának panikrohama lett,őt patyolgatta,randi off.

Szarul esett,de ok,gondoltam,van ilyen.. legyen randi hétfőn. Aludhatok is nála. Munka után hív. Mondanom sem kell,munka után nem hívott. Én írtam neki,hogy Mizu akkor. De akkor már a keserűség,szomorúság, csalódottság beszelt belőlem. Hosszú ideig csak nyomtam. Megkaptam,hisztis vagyok. Mondta, legyen kedden tali. Viberen uzebetiras közben tűnik el,telefonon lett SOS munkája....Ez egyre jobb. Nekem rotty idegileg,mondom ez nem igaz.Tegnap ezek után összejött a tali, alig akarta szóban is megérteni,mi fáj nekem ebben az egészben. Jobb,ha hagyom ezt a kretent, ugye ? Illetve én hibás vagyok? O erőszakosnak tart, hogy folyton a serelmeimet nyomom és hogy mennyire magányosnak érzem magam,és nem értem meg,hogy ő mennyire elfoglalt ember.........


2022. júl. 20. 06:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Te egy kicsit sok vagy és nem ő az embered.

Túl sokat akarsz, ő túl keveset..

Még csak ismerkedtek, higgadj le. Ne úgy állj hozzá, hogy az életed múlik ezen a kapcsolaton. És keress olyat akinek valamivel több igénye van találkozásra.

2022. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Négy hónapja tart. Együtt járunk

Nem gondolom,hogy alaptalanul érzek így.

Sztem egy heti talinak bele kéne fernie. Hányszor megkaptam ,több időm lesz.

Négy hónap alatt kb 8x találkoztunk. Pedig egy városban élünk

2022. júl. 20. 07:21
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem kapcsolat így
2022. júl. 20. 07:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig elkeszulok a talira,mert azt mondja ,ekkor akkor lesz. Kicsinositom magam, felöltözok,várom a megbeszélt időpontban mikor ír és nem. Ekkor porgok be, a csalódottságtol. Sztem ez teljesen normális hogyha folyton csalódás ér, akkor elveszted önmagad. Várom,készülök ,és semmi. Leoltozok és agyalok mit csináljak,mert mindig megkapom, nem adok neki időt ,nem vagyok tekintettel a tempójára
2022. júl. 20. 07:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Párazor belefér, de ha végig ez ment 4 hónapig, akkor én hagynám, főleg ha élőben sem érzem az érdeklődését és nem tudunk kommunikálni, nem megértő.

Nem illetek össze. Érthető az ő álláspontja is, nem egymást keresitek.

2022. júl. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem kapcsolat így"


Tényleg nem.

2022. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

"Sztem ez teljesen normális hogyha folyton csalódás ér, akkor elveszted önmagad."


Szerintem nem akkor veszted el önmagad, ha csalódás ér időnként, hanem akkor, ha nincsen benned annyi tartás és egészséges önbecsülés, hogy hagyod magaddal ezt tenni, nem először, nem másodszor, és benne maradsz egy olyan helyzetben, egy olyan "kapcsolatban", amiről már régen felismerted saját magad, hogy neked ez nem jó így.


Arra lenne szerintem érdemes egy őszinte választ keresni saját magaddal, hogy miért teheti ezt meg veled bárki.

2022. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem exem akkor volt ilyen, amikor kiderült, hogy az elejétől kezdve én vagyok a harmadik kerék, mert menyasszonya van.
2022. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja így más a helyzet. Akkor hagyd a francba 4 hónap alatt 8 tali?

Ezt meg üritésnek se lehet csufolni, ahhoz is kevés.

2022. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs oda érted. Aki szerelmes, az minden követ megmozgat, hogy láthasson.Tudom,mert mi is sokat dolgozunk a barátommal, viszont ő nehéz fizikai munka után is szakít rám időt. Illetve én is hajlandó vagyok érte félre tenni egyéb dolgokat.

Te is megtapasztalod majd, milyen érzés ez, de szerintem jelenleg még nem jó helyen vagy.

2022. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!