Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők! Vitaok,vagy szakító ok,ha ritkán írok a barátnőmnek? 4-5 naponta keressm,nincs rá több igényen,sajnos így működok. Talizni is ritkán, de még mielőtt jönnének a -kihasznalod- dugopajti- üzenetek,nekem tényleg tetszik a nő, csak egyszerűen

Figyelt kérdés
időre van szükségem,hogy komolyabb érzelmek alakuljanak ki nálam. Addig nem igenylem a beszélgetést,nem keresem sokat az aktuális lányt,nőt. Ez nagy probléma ?
2022. júl. 20. 17:05
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem nagy beszélgetés,Mikor keresem. Csak mizu,hogy vagy ,stb .. Nem tudom másképp
2022. júl. 20. 17:07
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Össze se tudtam volna ilyennel eleve jönni.

Ha csak kapcsolatban lett ilyen, az is csak arra utalna nekem hogy jobb lesz ha menekulőre veszem es más után nézek.

2022. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Sajnos így működok. Azt hiszem a mostani barátnőm pedig mást hitt rólam, azt hitte,hogy más vagyok. Nem nagyon akar velem v tőlem semmit már úgy érzem. 3 napig írtam neki esténként,ahogy normális friss kapcsolatban (2honapos) szokás,de utána besokalltam és lealltam róla. Én nem tudok így, sosem ment. Nekem kell a tér ..
2022. júl. 20. 17:15
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a faxxomba lesz az ilyeneknek nője????? Hogy szedted fel? Nagyon érdekelne!
2022. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nem jon magátol a szo a kommunikácio, ahol a másiknak nincs mit mondanod, ahol nem a masik a tered, hanem nélkule kell tér, az önáltatas hogy te azzal lennél akivel neked kellene lenni
2022. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5: Tényleg tetszik a nő !! De szabad lélek vagyok ! Nem bírom a láncokat, és amint mondtam ,IDO !
2022. júl. 20. 17:21
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted.

Amig láncnak kozottsegnek.latsz valakit nem az a társad!

2022. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Te nem értesz ! 38 évem alatt így éltem! Soha de soha nem tudtam elviselni azt kapcsolatban egy nőtől sem a kapcsolat kezdetén,hogy kiadjam magam. Érzelmes típus vagyok nagyon ,de idővel tudok megnyílni és szeretni ! Nem 1-2 hónap esetleg fel év után .tehát ebben a szakaszban egy nő se várhatja tőlem ezt
2022. júl. 20. 17:26
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az érzelmek hiánya, hanem az érdeklődésé. Mitől alakulna ki érzelem, ha te még kíváncsi sem vagy rá?

Nyilván épp eszű nő pár hét után levonja a következtetést, hogy ebből az életben nem lesz semmi.

2022. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
És mint írtam,nagyon tetszik a mostani barátnőm ,akinek kedvéért próbáltam változni ! De nem megy !
2022. júl. 20. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!