Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nyugdíjas életem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nyugdíjas életem van, mert naponta 3x leviszem a kutyát, dolgozok ,edzek és heti 3x nyelvet tanulok online?

Figyelt kérdés

Barátom többször mondta, hogy azért haverozik mert unalmas velem. Hétköznap van csak dolgom és a kutyaséta lehetne máshol is ,nem mindig ugyanott. Hétvégén bármit lehetne csinálni. Ha nincs nyelvsulim, amit itthonról csinálok, mégtöbb időm van. Neki akkor is haverhoz kell menni mert társaságra vágyik. Szinte minden nap. Mivel ő csak dolgozik, semmi mást nem csinál, jobban ráér másokra.

Más párkapcsolatban is majdnem mindennapos a haverozás? Tényleg napi szinten kellene összejárni másokkal? Ők isznak közben, de nem 1 sört, hanem jóval többet.

Én is szívesen csinálok bármit szabadidőmben, de nekem az nem program ,hogy ő iszik , én meg vezetek. Nem vagyok alkoholista taxi. Vagy nálunk isznak ,az se jobb ,mert leginkább én takarítom el a sörös dobozokat.

Más pár mit csinál szabadidejében?

30-40 éves korosztály , gyerek nélkül.


2021. jún. 10. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

Ócska dumának tűnik ez tőle :D


Bááár, nem ismerünk, szóval a viselkedésed lehet "nyugdíjas", ha pl. elzavarod a gördeszkázó gyerekeket meg odaokoskodsz nekik kutyasétáltatás közben, hogy "Piruljatok szégyen nélkül élők!". De feltételezem nálad nincsenek ilyen dolgok így marad az ócska kifogás tőle opció.

2021. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem keress egy másik pasit, aki törődik is veled 🤷‍♂️
2021. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk haverozni, inni, de ezt mindketten elvezzuk, ha valamelyikunknek epp nincs kedve, az elfoglalja magat egyedul olyankor, ebbol sincsen problema. De ez ilyen 3-4-5 hetente elofordulo program. Nyaralni szoktunk meg egy haverparral, strand, tarsas, nezelodes stb.

De ezen kivul szoktunk sok kozos programot szervezni, akar csak seta, vagy kirandulas, mozi, etterem, itthon tarsasozunk, kartyazunk, jatszunk valami multiplayer jatekot, filmezunk, stb. A leggyakoribbak nyilvan ezek a tipikus dolgok, amiket mindenki csinal.

Nyilvan nem te vagy nyugdijas, tok jo dolog, ha tanulsz valamit. A baratod un teged, de valoszinuleg nem emiatt.

2021. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Mit akarsz egy rozzant alkesztől?

Te amúgy nem dolgozol?

2021. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%

Nem nyugdíjas de magadnak való.

Ez nem baj, nem mindenki egyforma.

2021. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is ócska duma! Ha igaz lenne, akkor veled szervezne programokat.
2021. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és ha napi szinten beb.szna, már rég ki lenne b.szva.
2021. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Szoktatok közös programokat csinálni? Fel szoktál neki vetni ötleteket, hogy mit csináljatok, hova menjetek stb.?
2021. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Lehet unatkozik melletted. Miert nem kerdezed meg h miket szeretne?? ?
2021. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezen a pasin egy aktívabb partner sem segítene. Még negyven sincs és már most alkesz. Nem tudom, én ejteném a fenébe.

Meg szerintem össze sem illetek... Valami intelligensebb csávót keress inkább.

2021. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!