Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak? Gyerek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak? Gyerek vagy párkapcsolat? 31/N

Figyelt kérdés
A párommal másfél éve vagyunk együtt, hamar össze is költöztünk, minden remekül megy. Ismerkedéskor szóba került a családalapítás, nem zárkozott el a témától. Az elmúlt 3-4 hónap ráébresztett, hogy egy kapcsolatban szinte tökéletesen működünk, de nem olyan férfi, akire potenciális férjként vagy apaként tudok tekinteni. Tanácstalan vagyok.

2022. júl. 20. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha rám hallgatsz, egyik sem.
2022. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel felvetodott benned a szakitas magja, aminek biztosan van alapja, szakitsal.
2022. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, nem értem. "Minden remekül megy", "szinte tökéletesen működünk", akkor mi az, ami nem stimmel?

N

2022. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Még ha olyan lenne, akire úgy tudsz tekinteni, az sem garancia, hogy valóban potenciális apa.

Az anyaságoddal egy kicsit mindig magadra maradsz, még akkor is mikor sokan támogatnak. Én legalábbis így élem meg és tudom, hogy nem lenne másképp akkor sem, ha annak idején olyan emberrel vállalok gyereket, akit kevésbé vagy jobban találtam akkoriban potenciális apának.

2022. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban max. csak a párkapcsolat gyerek nélkül.
2022. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég fura kérdés, mert ha potenciális férjként nem tudsz rá nézni, akkor párnak se jó. Tudod, a férj és a nem férj között csak egy papír a különbség. Akkor mi a kérdés? A szakítás időpontja? Hogy várd -e meg, hogy legyen kire lecserélni?🤔
2022. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
31 no vagy, meg van jo 3 eved eldonteni, utana vert fogsz izzadni hogy osszejojjon.
2022. júl. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lettem,hogy a "szinte" szó mit takar🤔
2022. júl. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kár, hogy a 7-es válaszolót nem bszták a földhöz pulya korában...
2022. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!