Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy válasszak 2 férfi között?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszak 2 férfi között?

Figyelt kérdés

Nos, 20 éves vagyok, van a lányom apja, 24 éves, eldobott,megcsalt, becsapott stb...

És van egy 18 éves fiú (korához képest nagyon érett és szereti a lányomat).

Hogy válasszak? mert a kislány apja elkezdett könyörögni mikor megtudta h van valakim h béküljünk ki megváltozik stb....és én szakitottam a fiuval ugyhogy hiányzik és találkozni akar velem! Szívesebben lennék a fiúval (nem a gyerek apjával) de az anyagi körülményeim se engedik h szabadon válasszak mert az apa tul kevés gyerektartást adott igy viszont támogatja a kislányt. a kislány 1 éves amugy.

A fiatalabb fiú nagyoon szereti a babámat..szóba jött h ide költözik de semmi addig mig együtt voltunk..egyébként már dolgozik ..

mitcsináljak? nem szeretem már ugy az apukát mint kéne és hiányzik a fiu viszont a gyerekemmel baszok ki ha szakitok az apjával... mondta a fiatalabb h segitene stb de en nem akarom...

segitsetek kérlek........



2018. aug. 21. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fiatalabb fiút valaszd !

Szereti a gyerekedet, téged is !

Akkor baszol ki a gyerekeddel meg magaddal is ha az exed valasztod !

Nem fog megváltozni csak birtokolni akar mert kellesz másnak is.

2018. aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
20 evesen már anyuka vagy???!!😳😳 jezusom szegeny , jó korán kezdted
2018. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló,köszönöm a választ!



2. Igen anyuka vagyok, elvégeztem a sulit, dolgoztam 1 évet, felelősségteljes vagyok, mellette vagyok, megpróbálok neki mindent megadni és imádom a lányomat! Azok kezdik korán, akik már 14-15 évesen szülnek.

Ennyi:)

2018. aug. 21. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Akkor baszol ki a gyerekkel ha a semmirekellő apukáját visszafogadod.

Egyébként egy 30 éves, egzisztenciával rendekező pasi kellene neked.

2018. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván ne azt válaszd, aki már egyszer eldobott...
2018. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add elő a gyereknek, úgy h lássa ez jó. Ne érezze h szét megy a családja, meg h csak neki vannak érzelmei. Ez így lesz legjobb mindenkinek. Ha ezt megérti, könnyen el is fogadja.
2018. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!