Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy kérés?

Figyelt kérdés

Tudom, nem az online térben kell élni, stb… abszolút nem ott élünk, de szerintem akkor is gondokat tud okozni.

Korábban a párom minden jött-ment lányt bejelölt, lájkolt majd kértem, hogy ne tegye, mert számomra ez megalázó. Leállt vele, sokáig alig használta az oldalait, de a minap elment dolgozni és mondta, hogy volt ott egy vele egyidős csaj (villanyszerelő a párom és a lány testvérének dolgozik). Valamiért kiváncsi lettem volt egy megérzésem és ránéztem, egyből bejelölte a lányt mind3 platformján. Annyira rosszul esik, hogy magasról tesz a kérésemre, holott már megbeszéltük és volt előzménye. Ti mit tennétek a helyemben? 24/N



2022. júl. 22. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ugyanez volt... megmondtam hogy ha mégegyszer előfordul, akkor törölnie kell magát instagramról, facebookról stb.. sajnos pár hónap után újra rajtakaptam h idegen csajokat lájkol meg írogat nekik.. megmondtam neki h akkor választhat, vagy pakolok össze.. letörölte az instagramot, facebookot.. pár hetente megnézem h nem-e valami kamu accountról folytatja tovább. azóta nincs veszekedés.
2022. júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a cipőben én is voltam, empatizálok veled, kérdező. Én is kompromisszum elé állítanám a párom. Ez szerintem is tiszteletlenség rád nézve, és nem becsüli meg a párod. Az szerintem nem jó megoldás, ha letörli magát mindenhonnan, ha szeret és tisztel meg kellene állnia, hogy jelölgessen/likeolgasson más nőket.
2022. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha az a problémád, hogy likeol, meg visszajelöl egy munkatársát akkor a helyedbe keresnék egy papucsot, részemről meg inkább szakítsunk már most, nem is érdekel hogy nem járunk, ez nevetséges.
2022. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Hát ahol megszabják hogy kivel beszélhetek, meg kit likeolhatok, kit jelölhetek vissza inkább maradnék szingli.
2022. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nehéz, mert nem nagy kérés és tök alap, de gyerekes is ilyen miatt féltékenykedni.
2022. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez úgy tűnik, mintha már most, melletted ismerkedne, csajozna. Durva. Aki szerint okés, hogy random kvázi idegen lányokkal chat-elget meg gyűjti őket ismerősnek, és ez nem fura, még magának is hazudik. Ilyet hűséges férfi nem csinálna, mert egyszerűen nem érdeklik más nők.

Az én párom normális. Teljesen. Értsd, ugyanannyira hidegen hagyja az online tér, mint engem. Ebbőp kifolyólag nem bújja ezeket a fo$ appokat és jelenben, velem él. Javaslok hasonló "terápiát".

2022. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
De te neked lehet pasi barátod mert ő csak haver gondolom..
2022. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Én pasiként szeretem ha irkál pasikkal, legalább kiderül hogy hűséges e és nem csak addig amíg tiltva van.

Bár volt már olyan csajjal is vitám, hogy olyan nincs hogy egy pasi hűséges, ha van lehetősége egy jó csajjal, de van, aki szerint nincs azzal vitázni sem szeretnék, mert nincs miről, ha jobban tudja, hogy pl. én mit tennék egy kapcsolatban..

2022. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudjatok! Muszáj kiirnom

Nekem 2eve meghalt a szerelmem, imadtuk egymast

Meg se fordult a fejemben hogy más nőkkel flörtöljek nézegessem a profiljukat! Na jó persze én hűséges pasi vagyok!

Ugyanez oda vissza ment! Belatom különleges kapcsolat volt szerintem, ahogy a jelek is mutatják manapság 100/6-8kapcsolatnal ha van ilyen

Ez a férfiak szégyene! Sajnos

2022. júl. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ebben az esetben ez egy kicsit más, mert most egy ismerősét jelölte be, nem egy random idegent. Vagy megint elkezdett rajta kívül véletlenszerűen másokat is bejelölgetni?
2022. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!