Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek miért hagyják fenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek miért hagyják fenn Facebookon az exekkel közös képeket, ha már új párkapcsolatuk van?

Figyelt kérdés

Személy szerint én annak sem vagyok híve, hogy a telefonunkban vagy egy dobozban tartsunk exes képeket, de ha valakinek tényleg jó emlékei vannak, akkor oké, legyen. De Facebookon, ahol mindenki látja? Szerintem nagyon megalázó az új férfinek/nőnek. Valaki ránéz a profiljára, látja, hogy az exszel van közös kép, azt hiszi, még mindig együtt vannak. Főleg, ha nem ilyen régi mappában van benne, hanem a főoldalon, ahol az első dolog, amit meglátnak. Kedvencem, amikor közös profilkép van az exszel, majd azóta van az újjal is, mintha két párja lenne :D


"Nem a Facebbokon elém az életem" Én sem, de egy perc alatt le lehet szedni vagy elrejteni a képeket, hogy ne alázzuk meg új kedvesünket.


Az én exemnek is ott virított több kép is az exével a kiemelt képeknél (ami utólag kiderült, akkor kerültek fel, amikor frissen szakítottak). Megkértem, hogy szedje le, legalább ne a kiemelt képeknél legyen. Azt mondta, hogy "az olyan, mintha letagadnám a múltat" meg bekamuzta, hogy leszedte, de a Facebook visszatöltötte :D Nem sokkal később kiderült, hogy még mindig szereti és szexelnek a hátam mögött. De nem gondolom, hogy mindenki ilyen, aki fent hagyja a képeket, csak nem értem, miért, illetve miért az új férfi vagy nő a rohadék szemét, amiért megkéri, hogy szedje le onnan, ahol mindenki láthatja.


2022. júl. 25. 13:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem sokkal később kiderült, hogy még mindig szereti és szexelnek a hátam mögött.


Akkor meg is van a magyarázat.

Az én férjem se törölte a régi asszonnyal feltöltött fotókat, mondjuk nyilván ne profilfotó és nem is kiemelt. Én valóban nem vártam tőle soha, hogy tagadja meg és törölje a múltját. Jó helyen van az ott. Volt ez is az életében.

2022. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
80%
Most lehet leleszek pontozva, de nekem nem férne bele az hogy az exekkel való közös kép fent van facebookon, vagy máshol. Az elfogadható ha a fiók mélyén vagy a számítógépen vannak ilyen képek, de a hogy a facebookon is, az számomra elfogadhatatlan.
2022. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%

Mert az is az éltük része volt akkor. Hiába nem tetszik neked, az az ember nekik fontos volt. Akkor is ha már nincsenek együtt.


Egyébként meg nincs ebbe beleszólásod!

2022. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Az nyílván nem igaz, hogy a face töltötte vissza.

Az még beleférne, hogy nem törli, de beállítha úgy, hogy senki ne lássa, csak ő.Kvázi egy tárhely.

2022. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#3 és nem lehetne a számítógépen egy mappában? Muszáj kiemelt képnek lennie, vagy a profilképek között? Neked hol vannak?
2022. júl. 25. 13:49
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

5. Nem!

Ott tartja ahol akarja. Ha nem tetszik szakíthatsz vele, de ennyi. Beleszólásod nincs.

2022. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 Szakítottam is, mivel a képeken szereplő lánnyal szexelt és még mindig őt szerette😂
2022. júl. 25. 13:57
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
7. 🤦 Akkor meg minek kérdezel róla?
2022. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem róla, de nem tudom, te hogyhogy ennyire felkaptad a vizet. Neked is fent vannak Facen a képek és szólt érte a párod, hogy legalább ne kiemelt kép legyen és megsértett ezzel?


Megemlítettem az én exemet, aki egyértelműen azért hagyta fenn a képeket, mert nem volt túl rajta. A kérdésem azokhoz szólt, akik VALÓBAN túl vannak, de mégis szükségét érzik (és nem csak véletlenül fent hagyták) hogy a profiljukon kiemelt meg profil képként legyen fent az exükkel a csókolózós meg összebújós kép, miközben új párjuk van, és nem elégszenek meg azzal, hogy elrejtik, vagy a számítógépen, telefonon, fiókban vannak.


Annak aki rendesen válaszolt és megértette a kérdést, köszi

2022. júl. 25. 14:06
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is megalázó, ami azt illeti.
2022. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!