Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom volt felesége be van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége be van jelentve a párom lakására, pedig több mint 5 éve elváltak, van közös gyerek, a volt nő alberloje nem jelenti be oda a nőt, tudom nincs közöm hozzá de zavar, szerintetek ez normális? A volt nő évek óta kapcsolatban van.

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 15:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Én is furcsállnám.
2022. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
szeritnem ez egy apró kedvesség annak érdekében, hogy ne romoljon meg köztük a viszony; ha nem lenne gyerek, nem érdekelné a pasidat, de így jobb a békesség
2022. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem így, hogy van közös gyerek nem furcsa.Csak a gyereke anyja, ez meg nem nagy dolog, nem jelent semmit.Oda kapja a hivatalos leveleit és ennyiben kimerül a dolog.Van, aki akár egy jó ismerősnek vagy barátnak is megteszi ezt a szívességet.
2022. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
A lakcím a „volt nő“ személyes adata; az ingatlanhoz semmi köze. A „volt nő“ sem a lakás használatára, sem egyéb vagyoni értékű jogra a lakcím okán nem tarthat igényt. Ha nem aktualizálja a lakcímét, és ebből hátránya származik (nem kap meg egy hivatalos levelet), az az ő dolga (nincs olyan, hogy egy lakásbérbeadó nem engedi a lakcímbejelentést! A „volt nőnek“ saját magának kellene bejelentenie az új lakcímét). A tulajdonos (a párod) persze indíthatna eljárást a lakcím fiktiválására („kényszerkijelentés“), ha ki akarna szúrni a „volt nővel”.
2022. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Hozzám is be volt jelentve a volt feleségem egy évtizeden át, nem akartam kiszúrni vele. Ez a minimum amit a párod megtehet a gyereke anyjáért. Neked nem lesz bajod tőle.
2022. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én a volt párom megkértem jelentse ki magát a házamból ebből nem volt konfliktus, csak a számomra ez furcsa volt, de ezek szerint van akinél természetes, egyébként nincs közöm hozzá.
2022. júl. 25. 16:32
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

#6 Oké.De lehet a nőnek nincs hova bejelentkezzen, ez meg egy stabil pont.Nem kell ezen kicsinyeskedni.

De mondom, így hogy van közös gyerek, én ebben nem látok semmi kivetnivalót.

2022. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. júl. 25. 16:50
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
#7 „lehet a nőnek nincs hova bejelentkezzen“ – dehogynem, albérletben lakik, oda kell bejelentkeznie. A volt házastárs lakása miért lenne stabil pont, nincs oda még bejárása sem, nemhogy ott lakhatna.
2022. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Ha anyukánál van elhelyezve a gyerek és az anyukának nincs állandó bejelentett lakcíme, akkor a gyereknek a Tb-je is ugrik. Egy címre kell, hogy bejelentve legyenek és, ha anyukának nincs hova, akkor ez nem egy kirívó dolog.
2022. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!