Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisak az ilyen dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak az ilyen dolgok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal, eleinte nem kritizált, sőt inkább dicsért, de már csak rosszakat mond rám. Mostanában elkezdte azt a hülyeségét is, hogy ha valahova menni akarok, akkor visszahúz, és lefogja a karomat.


170 cm, és 50 kg vagyok, és mégis azt mondta, hogy ne egyek sokat, mert a végén elfogok hízni. De ezt szerinte bárkinek lehetne mondani, ő csak jót akar, de csak viccelt.


De ő már többször is mondta nekem, hogy ott hagyna másért, de azzal is csak viccelt állítása szerint, nem érti ezért miért voltam mérges rá.


Nem rég azért megharagudott rám, mert miközben vele is ismerkedtem tinderen, ott beszéltünk, majd nekem pont akkor írt egy távoli rokon férje, aki a testvéremmel is együtt dolgoztak régen, rám írt, de semmi különösről nem beszéltünk, de miután látta hogy engem nem igazán érdekel, akkor csak eltűnt, és csak udvariasságból beszéltem vele, amúgy is idősebb nálam.


Azon is kiakadt, hogy ennek a férfinak azt írtam puszi, mielőtt ő is írta nekem. Azt mondja féltékeny, hogy más férfinak is írtam, miközben mi beszéltünk, és hogy hagyjam békén. Sőt volt már olyan is, hogy olyan mérges volt, hogy ekkor azt mondta, hogy fogjam be a pofámat.


De előtte én is rájöttem arra, hogy ő meg az exével írogattak egymásnak, azt mondta, csak megakarta dugni, ha köztünk nem lett volna semmi. De ezek ellenére mégis folyamatosan azt mondja szeret, és sose szakítana velem.


2022. júl. 20. 12:53
 1/6 Katona Dius ***** válasza:
100%
Még véletlenül sem.
2022. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott amíg tudod, később rosszabb lesz. Ne várd meg míg tettlegességre kerül sor vagy teljesen romba dönti az önbecsülésed.
2022. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ebből a kapcsolatból a 2 hónap is 2 hónappal több volna. mint ameddig érdemes benne maradni. Máskor azért ne szívasd magad ilyen sokáig.
2022. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Debiléknél normális, értelmesebbeknél nem normális.

Azt, hogy te melyik csoportba tartozol, az dönti el, hogy szakítasz-e vele, vagy neked ez megfelel így.

2022. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ideje másik kapcsoaltnak
2022. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hagyd ott. Ilyen idióta emberekkel nem érdemes foglalkozni. Mi az, hogy ne egyél sokat, mert elhízol? Csak azért van veled mert jól nézel ki, és ha 1 kilóval több leszel ott hagy, vagy mi van? És attól, hogy ő a pasid minden férfi rokonoddal vagy ismerősöddel meg kéne szakítanod a kapcsolatot? Ráadásul úgy, hogy eközben ő az exével írogat? És mi az, hogy fogd be a pofád? Így egy kutyával sem beszélsz, nem hogy a barátnőddel. Komolyan nem értem minek kérdezted ezt meg. Én kapásból ott hagynám a helyedben.
2022. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!