Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimusz00 kérdése:

Titeket mennyire zavarna?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom tiktokját nézegettük, azokat a videókat amelyeket korábban már kedvelt, és egyszer csak megláttam hogy az exe videóját kedvelte, illetve mellette még más környékbeli lány videóját is. Nagyon rosszul esett, mert az én videóim sosem kedvelte. Kicsit elöntött az érzés hogy akkor én nem is vagyok érdekes stb..

2022. júl. 26. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Pont nem érdekelne.mellettem van, velem van, pont. Ha menni akar majd akkor meg ott az ajtó. Felesleges drámázni ilyen dolgokon.
2022. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, én meg egészségügyi suliban megtanultam és bejártam a nő tanárok órájára is, szemét vagyok mi?
2022. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Te attól még miért ne lehetnél érdekes, hogy a barátod nem lájkolta be? Nem függ össze. Úgyhogy ne szomorkodj! Nincs semmi gond veled.
2022. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Jaj gyermekeim, nesztek új generáció 😅 Azt mondták már nektek hogy nem a neten kellene élni az életeteket, mert a valóság idekint van?

Most komolyan amikor együtt vagytok akkor a legfontosabb program a közös tiktok nézegetés? 😅😅😅

2022. júl. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de lájkolnám a párom videóit, főleg, ha sokat jelent nekem. Most is ezt teszem, annyi különbséggel, hogy sajnos nem a párom. 😂😅

Azért ne csukjuk be a szemünket. Valamit még biztos érez, nem zárta le. Exnek nem küldözgetünk like-okat szerintem. Tiszteletlenség egyben az új pár felé is.

Nem tudom kérdező. Rosszul esne, de ennyi miatt még nem akadnék teljesen ki. Viszont azért nem lennék megnyugodva.

2022. júl. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Most komolyan amikor együtt vagytok akkor a legfontosabb program a közös tiktok nézegetés?"

Amúgy egyikőtök se tud választ adni? A kérdezőt SZERINTEM végtelenül nem érdekli az ilyen unalmas megmondós szöveget. Ezer ember van aki nem érti őt és az érzelmeit, de darálja hogy hogy kéne élni. Valami értéket is adhatnátok, ELOLVASHATNÁTOK a kérdést, tanulhatnátok értelmezni és lelépni az oldalról, mert jó válasz íráshoz még gyakorolnotok kell. Mondjuk egy kutyán, tanuljatok meg figyelni egy kutyára. Egy igénytelenre, akivel nem kell sokat törődni, és akkor nem fog mentális sérülést szenvedni ha elcseszitek.

2022. júl. 27. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy férfitól elvárod, hogy senki más nő felé semmilyen pozitív jelzést ne küldjön, még egy ártatlan lájkolást sem, akkor igazából önmaga takargatására kényszeríted. S az efféle lelki kalodából előbb-utóbb minden férfi kimenekül. Egy párkapcsolatban meg kell tanulnod, hogy nem sajátíthatod ki magadnak a párodat. Nem várhatod el, hogy senki más nőben ne tetsszen semmi neki, ellenben benned minden tetsszen. Dolgozni kellene önmagadon, fejleszteni a toleranciádat, hogy jól működjenek a társkapcsolataid.
2022. júl. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ovi szint.
2022. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

“ Kicsit elöntött az érzés hogy akkor én nem is vagyok érdekes stb..”

Ha magadtól nem tudod fejleszteni az önbizalmad akkor meny el egy pszinologushoz.

2022. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kicsit átlátszó, aztán majd dobod e miatt és mikor lesz egy másik barátnője, aki netán fentvan közösségi oldalon, akkor te megmondtad xD
2022. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!