Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanátok a volt párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a volt párotoknak, akivel több mint egy éve szakítottatok, de még mindig nagyon jó barátságban vagytok, hogy szakításotok előtt 2 nappal megcsaltátok?

Figyelt kérdés
Engem még mindig nagyon bánt a dolog,rettenetesen bánom már az egész dolgot.Ő szakított velem.Félek hogy tönkremenne a barátságunk ha ezt elmondanám neki,viszont a lelkiismeretfurdalás azóta is gyötör.Mindennap találkozunk,egy suliba járunk,és nagyon jó barátok maradtunk,gerinctelennek érzem magam,viszont félek ,hogy elveszítem.19 évesek vagyunk mindketten,2 évig jártunk.
2008. dec. 20. 23:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a szóismétlésért,hibákért.
2008. dec. 20. 23:33
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondanàm el.ez màr ugyis a mùltè!
2008. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
én meg se csalnám...ennyi
2008. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
én is csak szakítás után érintkeztem azzal aki miatt szakítottunk... amúgy elmondtam volna akkor, amikor szakítottunk... mostmár felesleges... amúgy meg nem csalnám meg :D
2008. dec. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszerűen nem csalnám meg. Ha úgy érzed, hogy könnyebb lenne, ha elmondanád, akkor mondd el, de ne csak úgy a képébe vágva, mert az aztán még rosszabb, mint ha nem mondod el.
2008. dec. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi (gyors:D) válaszokat,sajnos az időt már nem tudom visszapörgetni,mentegetőzni nem akarok,megbántam amit tettem.Az exem már nem szeretett szerelemmel engem,csak egyszerűen gyáva voltam ezt bevallani magamnak,ezért nem szakítottam vele még előtte,mondjuk tény,hogy ez nem változtat semmin.
2008. dec. 21. 00:00
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"exem már nem szeretett szerelemmel engem"

azér így annyira nem vészes :) elmondhatod ;)

2008. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Attól függetlenül, hogy így sem volt szép megcsalni szerintem már ne mond el. Valószínű rányomná a bélyegét a kapcsolatotokra. Azt pedig, hogy szenvedsz emiatt megérdemled, ez legalább emlékeztet rá és talán nem csinálsz ilyesmit soha többé!
2008. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
ÉN azt mondom,h.mondd el,mert làtom aki azt ìrta,h.ne mondd el,azt jòl lepontoztad.grat!igy segìtsen az ember!
2008. dec. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


Ha még mindig barátok vagytok, akkor szerintem elmondhatod, de csak akkor, ha ő sem érez komolyabbat és Te sem... Persze amúgy ez már tényleg a múlté, de hogy Te megnyugodj, akkor elmondhatod Neki.

Nem fogja jó szemmel venni, természetesen, de látni fogja legalább rajtad, h őszinte vagy Vele szemben!

Meg sztem amúgy is "megérti", mert szakítás előtt 2nappal volt, szal a kapcsolat sem volt a régi... Ha úgy érzed, hogy a lelkiismereted ezzel a vallomással tiszta lesz, mondd el Neki, hiszen ahogy látom, nagyon bánt Téged a dolog...


Nani

2008. dec. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!