Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már azért mert "csak egyszerűen" kiszerelmesedtetek, illetve tennétek ilyet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Há' mé' ne ?
2011. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pasim ugyan ezért szakított.Szeret,de nem úgy ahogy kell és belefáradt a kapcsolatunkba.Te véleményed szerint,lehet idővel rájön h tévedett???Méggg mindig várom,pedig tudom hogy nem fog jönni már soha többet:S:S
2011. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Persze. Minek tovább húzni, ha nincs már meg a tűz?
2011. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze. Kölcsönös szerelem nélkül nincs kapcsolat, még ha annak is hívod.
2011. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mégs ohasem szakítottam. csak velem szakítottak, de még ennél ios hülyébb okokból.


Amúgy ez szerintem megfutamodás a nehézségek elől, ha valaki ilyen indokkal szakít. Biztos, hogy éreznek még valamit, csak kicsit ellaposodott a kapcsolat...ilyenkor tenni kellene érte, de a legtöbb embernek könnyebb a megfutamodás....

2011. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igazad van utolsó,ő nem tesz érte inkább kilépet.nahát akkor menjen a patkány:)
2011. aug. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem azért.... de honnét veszitek, hogy nem próbálkoztam már helyre állítani?
2011. aug. 9. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont ebben a dilemmában vagyok, úgy érzem, elmúlt a szerelem, csak épp van 2 gyerek. Sajnos úgy érzem, csak a gyerekek miatt maradnánk együtt, persze még adtunk egymásnak időt. Mit gondoltok?
2011. aug. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem emiatt szakított az első barátom másfél év után. Akkor persze sírtam rengeteget, meg magamat hibáztattam, hogy már nem szerelmes belém. Azt éreztem, nekem az is jó lett volna, ha úgy maradunk együtt, hogy ő már nem szeret...

Azóta rájöttem, hogy sokkal jobb volt így. Semmi értelmét nem látom úgy egy kapcsolatnak, ha nincs meg a kölcsönös szerelem. Szerencsére azóta engem is megtalált újra, sokkal nagyobb hévvel, és már 4 éve lángol. Bárki bármit mond, én hiszek benne, hogy létezik örök szerelem, ha az ember megtalálja élete párját. Egy ismerősöm 18 éve van együtt a feleségével, le se tudnák tagadni, hogy mennyire odavannak egymásért, annyira látszik már abból is, ahogy egymásra néznek... Persze ahhoz, hogy kiderüljön, mennyire lesz tartós, több idő kell. Emiatt tartom butaságnak, hogy manapság sokan 1-2 év után összeházasodnak, aztán gyereket szülnek, utána pedig rájönnek, hogy a kapcsolat már nem is az igazi... Persze van kivétel, de én ezt látom magam körül, hogy emiatt van a legtöbb válás, mert túl hamar ugranak bele a párok a házasságba, gyerekvállalásba. Mi 4 éve vagyunk együtt, de még 3 évig biztos nem házasodunk össze- s úgy gondolom, ha 7-8 év után is ugyanúgy lángol majd a szerelmünk, mint az elején és mint most, akkor már örökre úgy fog.

De olyan kapcsolatnak nincs jövője, ahol az egyik fél már nem szerelmes- hiszen egyrészt akkor már nem fog ugyanúgy viselkedni a párjával, akinek ez persze fel fog tűnni, másrészt bármikor beleszerethet valaki másba...

20/L

2011. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm éppen ezért szakított velem. Szerintem ilyenkor meg kell változni, új oldalunkat kell megmutatni, hogy újra érdekeld a másikat!
2011. aug. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!