Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem barátnőmet, most ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem barátnőmet, most ez mi, miért lépett le??

Figyelt kérdés

Főztünk és ebédeltünk ma együtt, minden tök szuper volt, azt beszéltük filmezünk estefele, elmentünk vasárolgatni de közben hívott főnököm és beszéltem vele egy 10 percet telón, addig barátnőm elment sminket igazítani. Mikor letettem és mar ő is visszajött a boltba annyit mond hogy most haza kell mennie. Nincs mensije, nemrég volt meg neki, szóval ez kizárva.


És nem indokolta meg hiába kérdeztem, de senkivel nem történt baj családjában az biztos. Szóval passz. Most este már írt hogy ne haragudjak és akkor hétvégén talizzunk, viszont nem biztos hogy akarok így... Kicsit rosszul esett ez.



2022. júl. 27. 23:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Uralkodó típus vagy, nézz magadba, ne zárd kalitkaba a másikat.
2022. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
85%
Szia. Elhiszem hogy rosszul esett, majd jelezd neki finoman hogy máskor ne csináljon ilyet, vagy indokolja meg, mert lehet tényleg oka volt rá. Én arra gondolok, hogy valamelyik barátnőjéhez ment, mert pl szakított a barátjával vagy ilyesmi. Aztán az is lehet hogy megsértődött hogy a főnököddel beszéltél, míg ő ott volt és nem vele foglalkoztál. Nem tudom mivel nem ismerem, azt neked kell tudni, mennyire érzékeny lélek.
2022. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Ezért kár megsértődni, ha bocsánatot kért. Én is arra tudok gondolni, hogy túlreagálta a hosszas telefonbeszélgetést.

Annak mi értelme, hogy ezt nem beszélitek meg, és dafke nem találkozol vele? Úgy gondolod, hogy csak -e miatt érdemes szakítani?

2022. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Ez sima shit tesztnek tűnik, büntet mert telefonálni merészeltél. Ha most elkezdesz teperni, akkor sínen van, hogy papuccsá tegyen. Hagyd a francba, ha akar valamit, majd jelentkezik.
2022. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Cpt_Obviously ***** válasza:
98%
Lehet rájött a szapora
2022. júl. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Nő vagyok, de egy ilyen húzás után biztos kibasznám a párom. Legyen már benne annyi baszki, hogy kommunikál, nemcsak lelépdel egy rohadt szó nélkül jóformán. Nem társ az ilyen.
2022. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

#4: Kis komplexusos görcs vagy :)


"sinket igazítani"

Lehet, tényleg rájött a szapora, és kínosnak érezte volna elmondani.

2022. júl. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Ja, tesztelget, ne foglalkozz vele.
2022. júl. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azért illik elmondani mi miatt lép le, de ez a smink igazítás kicsit fura. Elmentek boltba és elmegy haza sminket igazítani vagy hogy? Aztán lelép.. Jó kapcsolat van köztetek.
2022. júl. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Még egy szerencsétlen idióta, aki szorong a saját szarától
2022. júl. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!