Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem barátnőmet, most ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem barátnőmet, most ez mi, miért lépett le??

Figyelt kérdés

Főztünk és ebédeltünk ma együtt, minden tök szuper volt, azt beszéltük filmezünk estefele, elmentünk vasárolgatni de közben hívott főnököm és beszéltem vele egy 10 percet telón, addig barátnőm elment sminket igazítani. Mikor letettem és mar ő is visszajött a boltba annyit mond hogy most haza kell mennie. Nincs mensije, nemrég volt meg neki, szóval ez kizárva.


És nem indokolta meg hiába kérdeztem, de senkivel nem történt baj családjában az biztos. Szóval passz. Most este már írt hogy ne haragudjak és akkor hétvégén talizzunk, viszont nem biztos hogy akarok így... Kicsit rosszul esett ez.



2022. júl. 27. 23:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

#7 "Kis komplexusos görcs vagy :)"

Nem igaz, mondta a pszichológusom, hogy már elmúlt!

2022. júl. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

9-es:


Nem hazament, egy plázában vásárolgattunk. Ott ment el sminket igazítani.

2022. júl. 28. 08:44
 13/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
47%
Jó, most nem az a lényeg hol sminkelt, csak hát ez milyen már, utána meg lelép. Ez kb. olyan, mintha alig várta volna erre az alkalmat.
2022. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

"Elmentek boltba és elmegy haza sminket igazítani vagy hogy?"


Nem. A plázában/üzletben, akárhol ment el sminket igazítani, majd onnan előkerülve lépett le. Valszeg rájött a f.sás. Mit ebédeltetek? :D

2022. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

11


Keress jobb zsakembert :D

2022. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es:

Fokhagymakrémlevest ettünk és marhapörköltet tésztával, ubisalival. :) Illetve csináltunk gyümölcssalit és abból is fogyasztottunk utána.

2022. júl. 28. 13:37
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha csak a vásárolgatni mentetek és nem egy sok órás eseményen voltatok, akkor igen ritkán szokás sminket igazítani, főleg, ha egyébként nem tűnik el a mosdóba erre hivatkozva. Tuti, hogy a gyomeával volt valami, csak az a gáz, hogy ezt miért érezte kínosnak neked elmondani és inkább indoklás nélkül lépett le. Mióta vagytok együtt? Ha viszonylag friss a kapcsolat, akkor érthető, hogy ez neki kellemetlen, főleg, ha egyébként is zárkózotabb típus.
2022. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Pár hónapja vagyunk együtt.
2022. júl. 28. 16:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!