Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ideális hely az első smároláshoz? Nem csak a barátommal lesz ez az első, hanem egész életemben. És tökéletesen szeretném, hogy történjen.

Figyelt kérdés
4hete vagyunk együtt és nemsokára meg lesz az első smárolás..Ő már smárolt,én még nem..De nem akarom bárhol,bárhogy..Tökéletesen szeretném..
2010. szept. 22. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az első csókhoz minden hely tökéletes. :)
2010. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja, mert attól lesz tökéletes, hogy különleges helyen csinálod különleges körülmények közt? Menj a Kempinski hotel nászutas lakosztályába egy csillagfényes szombat estén.
2010. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Oktober festen.
2010. szept. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Látom, te is a tv-sorozatokon nőttél fel ...
2010. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor lesz a legtökéletesebb, ha spontán fog történni, bárhogy, bárhol.

Már biztos elképzelted a csillagokat az ég alá, meg a tűzijátékot a háttérben, esetleg a lemenő nap utolsó sugarait, amint megvilágítanak titeket, de ezek és az ehhez hasonló képzelgések azok amik nem válnak valóra és azért mert ilyeneket akarsz de nem lesz ilyen, nem fogod élvezni.

Csak csináljátok simán, amikor van egy pillanat ami alkalmas rá.

2010. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?? 12??
2010. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem úgy gondoltam a tökéleteset h egy szállodában ahogy te leírtad kedves 2.válaszoló..namind1..

És ezt a "tökéletesen szeretném"ezt sem sorozatokból szedtem,utálom a sorozatokat,1et sem nézek...csak egyszerüen jól akarom..

2010. szept. 22. 16:53
 8/15 A kérdező kommentje:
utsó.13 éves vagyok..
2010. szept. 22. 16:53
 9/15 A kérdező kommentje:
De annyira nem értem h mi múlik a koron basszus..most az első smárolásról van szó nem az első szexről..
2010. szept. 22. 17:03
 10/15 anonim ***** válasza:

most az miért baj ha emlékezetessé akarja tenni ezt a pillanatot??

nem kell ide sorozat nézés hogy valakinek ilyenfajta elképzelései legyenek

hm szerintem egy kivilágított park,vagy ahol először találkoztatok..iletve ahol megkérdezte járnátok-e..az is tökéletes lehet(akkor gáz ha ez msn-en történt meg)

de pl vmi buli..mert az egy eseményhez köt(én így vagyok vele)

vagy 1 hónapos évfordulótok napján..megszervezheted otthon ha épp szüleid nincsenek otthon..esetleg gyertyafény vagy vmi :)

2010. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!