Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjàtok ezt akik hasonlò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjàtok ezt akik hasonlò helyzetben vagytok? Màsra vàgyok

Figyelt kérdés

Alapvetöen semmi panaszom nem lehetne. Nem csalom meg a pàrom de folyamatosan màs van a gondolataimban...este még òràkig bàmulok a sötétbe és gondolkodok mi lenne ha...

Ha vele lehetnék

Màr lassan a munkàmban is zavar az érzés. Mit tegyek hogy elmúljon?

Parancsolok magamnak sose csalnàm meg a pàrom de a gondolataimnak nem bírok parancsolni. Àlmodozok mint egy kamaszlàny.


2022. júl. 28. 21:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Aug 25-én lesz egy éve...h ismerem.

Kerülöm de a gondolatoknak nem lehet parancsolni.


A jelenlegi pàrommal ha szakítok, az szò szerint földönfutòvà tenne..nem eltargott vagyok dolgozom de egyedül fizetni nemtudnàm a hitelt is és a jelzàlog az anyukàja hàzàn van, nos öt végképp nem akarom bajba sodorni hiszen semmiröl nem tehet.

Munkàm itt van, a csalàdom 200km-re ahova épp viszzamehetnék de onnan épp azért jöttem el, mert semmi munkalehetöség nem volt 25 évesen nem akartam otthon ülni.

Kilàtàstalan az egész. És mondja bàrki nem szàmít a pénz.... Nos max annak nem, aki nem dolgozik meg érte. Én mindent elveszítenék amiért több éve dolgozok fix helyen plusz màsodàllàsban.


Bocsi, elkanyarodtam a témàtòl csak jò volt kiírni magambòl.

2022. júl. 29. 09:12
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem elmúlt, szeretet pedig nem tud kialakulni.Kényszeres megalkuvás, amíg a lélek bírja.

Ez már olyan mintha lakótárssal élnél, nem pároddal. Nem nagy a perspektíva ebben,elhiheted.

2022. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szeretet megvan és bàfmilyen fura vagy hazugsàgnak gondolhatjàk, veszekedni nem szoktunk soha mert majdnem mindemnen hasonlò a véleményünk.

Csak ez a frànya érzelmi sokk ne lenne a màsik irànt.

2022. júl. 29. 10:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!