Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Autó vásárlás, ki mit tenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó vásárlás, ki mit tenne? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Együtt élünk másfél éve, nem vagyunk házasok.

Ő 44 éves férfi, én 33.


Szóba jött az autóvásárlás, 400.000ért talált egyet. Mondta, mi lenne, ha én is beleadnék, mert túlköltekezte magát.

Megkérdeztem,akkor kinek a nevén lenne. Na, ez nem tetszett neki, mert hogy én nem bízom benne...


Tegnap este már azt mondogatta,nem is magának akarja,hanem eladásra.


Őszinte leszek, nem akarnék beleadni, vagy max akkor én kifizetem az egészet és az én nevemen lesz ( ha saját használatra vásároljuk).


Most áll a bál, megsértődött, mert én mit gondolok, én nem bízom benne, stb.



Ki mit tenne?


Köszönöm a normális válaszokat!


2022. júl. 29. 10:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd lenyugszik, ha nem akkor ennyi.
2022. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék bele pénzt.
2022. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Sz.r autoba 400 ért én sem adnék egy petákot se. Folyton a szervizbe kéne vele rohangalni.


Normalis használt auto ami megkimélt állapotu is millionál kezdődik.

2022. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Folyt

400 ért az az auto egy pénztemető.

2022. júl. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor vegyen autót, ha lesz rá pénze. Hacsak nem közösen használjuk, mert az azért más mintha ő jár vele dolgozni, én meg buszozzak.
2022. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Én busszal járok be dolgozni, ahol fizetik a bérletemet.

Autóval havi 1-2x megyek ide-oda.

Ő rendszeresen használja.

2022. júl. 29. 10:17
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Miféle autót vesztegetnek 400-ért?


Inkább buszozzatok.

2022. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Aztán a műszakira benzinre is kéregetne. Kizart
2022. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Ami nincs a nevemen, abba nem adok pénzt, tiszta sor, nincs harag meg semmi, de úgy gondolom, hogy ez így korrekt.
2022. júl. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Nem kérdés. Adnék pénzt, szigorúan kölcsön. Ha így nem jó, hát szomorú, akkor majd akkor vesz autót, ha van rá pénze, vagy vesz fel normál kölcsönt (ami amúgy nagy f@szság). Én 8 éve vagyok a párommal, egyéb okokból még nem jutottunk el az esküvőig. Majd esküvő után lesz közös kassza, addig legfeljebb kölcsön pénz. Ne is gondolkozz el rajta, főleg ne egy ilyen lelkizsarolás után.
2022. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!