Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejönnék vele előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnék vele előbb utóbb megcsalna?

Figyelt kérdés

Az volt, hogy amikor ismerkedtünk még évekkel előbb akkor nem engem választott hanem egy másik fiút. Aztán véletlen összetalálkoztunk az utcán és most úgy tűnik tényleg engem szeretne.

Csak kicsit fura hogy akkor másik fiúval jött össze, félig meddig megcsalás szerintem, főleg így hogy most jó lennék mégis.


2022. júl. 29. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát.... semmiképp sem ígérkezik életed kapcsolatának, de legalább lesz kivel együtt lenni, programozni, szexelni... az is valami.
2022. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Azóta mind2en változtatok.

És nem, nem csalt meg, mert nem volt veled (félig se).

N 30

2022. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy te jó most se, csak egy felmosó rongy lennél amit eldob ha jön egy normális srác
2022. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most adna egy új lehetőséget arra, hogy legyen belőle valami.ne rontsd el ne szalaszd el a kínálkozó lehetőséget
2022. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is egyáltalán nem megcsalás az, hogy valaki mást választ helyetted. Nem is értem, hogy képzeled. Már csak ebből is nagyon irányításmániásnak tűnsz.

Másrészt simán lehet, hogy rájött, hogy akkor rosszul döntött, ma már másképp döntene. Most meg persze neked szíved joga azt mondani, hogy korábban kellett volna okosnak lennie és ez a hajó már elment, csak minek? Mindkettőtökkel csak kiszúrsz így.

2022. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!