Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nők, ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nők, ti örülnétek annak ha a párotok egyáltalán nem lenne féltékeny semmire se?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 20:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érez féltékenységet sose, és nincs is rá oka, az nem érdektelenség, hanem normális önértékeléssel rendelkező ember.
2022. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Veled vannak a gondok, nem vele.
2022. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lenne ha olyan lenne ebben, mint én. Egyáltalán nem vagyok féltékeny típus
2022. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ha egy kicsit féltékeny az nem baj és ha ki is mutatja felém, persze nem kell túlzásba vinni.

Sőt... Még tetszik is, mert ebből tudom hogy szeret még

2022. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Számomra a féltékenység bizalmatlanságot és/vagy ingatag önképet, önbizalmat jelent, és egyik sem pozitívum egy kapcsolatban. A szeretetet és törődést ezer más módon ki lehet és kell mutatni.

(nő vagyok)

2022. júl. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egy minimális féltékenységgel nincs bajom, de sokkal jobban szeretem, ha a másik egyáltalán nem féltékeny. Teljesen felesleges feszültség keltés. Szerencsére férjem nem féltékeny típus. A 7 év alatt talán 2-3 alkalommal volt az, de akkor sem komolyan, csak kicsit dünnyögött. De nem kért számon, nem rendezett jelenetet. Ezen így tudtam mosolyogni, meg nem esett nehezemre megnyugtatni. De ha minden héten eljátszaná, unalmas lenne, hogy folyton bizonygatnom kell magam.
2022. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A féltékenység egy beteges dolog. Semmi helye egy egészséges kapcsolatban. Hatátozott párra van szükségem, aki ismeri magát, és tudja mire van szüksége. Rám...

Ha pedig mégse rám, akkor menjen. Én is így teszek

2022. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

“Semmire se.” Tudnàl mondani példát, mire nem féltékeny?

Nagyon nem mindegy, hogy amiatt nem féltékenykedik, mert megnéznek az utcán vagy mert mozizás után ott alszol valakinél, akit egy hete ismertél meg. (Ami meg már az oka lenne rá kategória.)

2022. júl. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és egyáltalán nem vagyok féltékeny típus.

A férjem se féltékeny, kb ugyanannyira nem vagyunk féltékenyek.

Nincs is egyébként okunk rá, nekem az nem ok ha megnéz egy nőt az utcán, vagy a nő ismerőseivel/barat baratnőivel beszél.

Először is, a bizalom maximális. Eszembe se jutna megcsalni őt, túl jó ember, a pofám leszakadna azon túl, hogy egyébként nagyon nagyon szeretem.

Illetve, nem halnék meg egyedül, van önbizalmam tudom, hogy nagyon fájna ha vége lenne, elválnánk, de összeszedném magam és újra kezdeném az életem.


Teljesen felesleges feltekenykedni, az egy olyan érzelem, ami negatívan hat mindkét félre a kapcsolatban, és ha van okod rá akkor totálisan értelmetlen egyáltalán a kapcsolat, akkor meg minek vagy vele, tehát okát veszti a féltékenység.

2022. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ez a normális, ha nem féltékenykedik.


Én sem vagyok féltékenykedő, el sem tudnék másmilyen párt képzelni.Régen mikor lányként randiztam, repült aki féltékenykedett.

2022. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!