Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kezdeményezésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kezdeményezésnek örülnétek férfiként? Vagy merjek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon megtetszett, viszont beszélgetések alapján sanszos, hogy még nem nagyon volt barátnője 30 évesen. Plusz egy kis önbizalomhiányt is felfedeztem benne.

Viszont imádnivaló nekem, nagyon jó vele beszélgetni, és ő is akarja, hiszen ő szokta kezdeményezni (élőben szoktunk találkozni - nem randi, munkahelyi környezet).

Olyan 3-4-szer beszélgettem vele többet, akkor sokáig és rengeteg témáról, szerintem én is bejövök neki, sokat mosolyog, meg amúgy mi másért jönne ide beszélgetni.


Arra gondoltam, hogyha magától nem megy, akkor kezdeményezek én, mert nem akarnám veszni hagyni semmiképp. Jó ötlet? Tapasztalatlan fiúk, Ti örülnétek neki, vagy gáz?

Illetve mit mondjak? Eddig sose kellett kezdeményeznem.:$ Most sincs kedvem, de ugye 21. század. Kicsit izgulok.


2020. jún. 30. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rólam van szó!!?? 😲
2020. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Hagyd a játszmázást!


Nyíltan mond meg neki, hogy szívesen az arcára ülnél!

2020. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ismertetőjelet kérnék :D
2020. jún. 30. 21:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Jaj már, 2-es.
2020. jún. 30. 21:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az onbizalmanak jot tenne ha te hivnad el! Kettot egy csapasra...
2020. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Két ötletem van. Egyik, hogy a beszélgetést idő előtt zárd le valamilyen indokkal, de ott helyben vegyed fel messengeren ismerősnek, hogy később tudjátok folytatni a témát. Ezt persze mondjad meg neki. Utána ott folytatjátok és szépen lassan alakul.

A másik, hogy dobj fel valami ártalmatlan programot, amire elkísérhet. Pl.: hétvégén szerettem volna sétálni menni a pilisi erdőbe Lilivel, de lemondta sajnos, most nincs kivel mennem :(

Ez egy elég könnyű szituáció ahhoz, hogy felajánlja a társaságát. Ha eljön, ne indulj rá nagyon, csak sok beszéd, óvatos célzások, illetve a végén beszéljétek meg, hogy még legyen ilyen alkalom.


F

2020. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyiltan inkább nem írom ki.

Imádni való vagyok,, jó velem beszélgetni,,sokat mosolygok:))

Első voltam :)

2020. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Fú, köszi a tippeket! Lehet a messengerest bevetem, az nem túl nyomulós talán.

7-es, ha Te vagy az, akkor légyszi legközelebb legalább a számom kérd el. :* ;)

2020. jún. 30. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet nem én vagyok az, mert pénteken rád írtam messengeren 😊
2020. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, akkor valószínűleg nem. Mindegy, sok sikert Neked azért!
2020. jún. 30. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!