Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöttél össze a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttél össze a pároddal? Ki kezdeményezett?

Figyelt kérdés

Kort, nemet :)


Köszi aki ír, csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.

Kíváncsi vagyok hogy másnak is volt-e ez olyan bonyolult mint nekem a mostani párommal :)


2010. szept. 22. 18:59
1 2
 1/16 Krissz93 ***** válasza:
43%
Nekem nagyon bonyolult volt...
2010. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nálad mi volt?
2010. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Évfolyamtársak vagyunk, de el kellett mennünk Bécsbe egy iskolás kirándulásra, hogy megismerkedjünk :)

Elmentünk vacsorázni a csoporttal és egymás mellett kaptunk helyet, onnantól már kerestük egymás társaságát :)

Én mentem oda hozzá végül késő este, de ő csókolt meg engem. Tudtuk, hogy ez nem csak egy csók volt :)

(Fél éve vagyunk együtt.)

17/L

2010. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nálunk a srác vett fel msn-re, ő tepert több mint 2 hónapig..szinte minden nap rámírt, míg végre találkoztunk, aztán augusztus 20.-án a harmadik talin volt az első csók, utána egy ideig sajnos nem tudtunk találkozni, de ugyanúgy beszéltünk msn-en, és múlt héten megint taliztunk, akkor már szenvedélyesebb volt a hangulat, szóval én múlt héttől tekintem úgy, hogy összejöttünk, de az idáig vezető út elég hosszú volt, és bizony ő volt a kezdeményező, de megérte:)
2010. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az én barátom nagyon félénk típus, úgyhogy kezdő lökés kellett neki. Msnen egy beszélgetés során utaltam rá egyértelműen, hogy tetszik nekem, kábé egy hónapra rá egy koncerten végre összeszedte magát és megcsókolt:) Utána én elutaztam egy hétre, és amikor legközelebb találkoztunk az egyetemen, rákérdezett, hogy nekem komoly volt-e. Onnantól járunk 4 éve:)
2010. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:))


Háát nekem elég hosszú volt ez.. először azt hiszem májusban találkoztam a barátommal(x). Már akkor úgy gondoltam h helyes meg minden, de elég unszimpatikus volt. Utána bnőm összejött az egyik haverjával, egy társaságba kerültünk. X állandóan cukkolt, szekált meg minden aztán július elején egy házibuliban kavartunk. Utána amikor kint voltunk nem is szóltunk egymáshoz. Mivel úgy voltam h semmit nem akar, ezzel a tudattal belebolondultam egy másik srácba. Utána X egy másik bulin ismét próbálkozott, de teljesen nem érdekelt már. Utána egy héttel később ismét egy házibulin egyszerre szerelmet vallott nekem X és a másik srác.. Nem mondtam nekik semmit, csak h átgondolom,de inkább megint X felé húzott a szívem.Utána egy hétre rá X leírta barátnőmnek hogy nem tudja hogy akar-e tőlem valamit, meg inkább csak haverok legyünk.. hát itt nagyon összezavarodtam.. Utána amikor kint voltunk rá se mertem nézni. Aztán egyszer elmentem bnőmhöz filmezni pár baráttal (X is). Horror film volt, egyre közelebb húzott magához. Próbált megcsókolni, de először nem engedtem. Utána mégis. Aztán Másnap megint buliztunk. És behívott a szobájába és megkérdezte .. és igen mondtam. Mint kiderült azért mondta azokat bnőmnek mert úgy érezte már nincs esélye. De azóta lassan 2 hónapja együtt vagyunk :)

2010. szept. 22. 19:52
 7/16 anonim ***** válasza:
ö kezdemenyezet es a mai napig boldog wok vele
2010. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
74%
A barátom kezdeményezett. :) Volt osztálytársam az ő osztálytársával volt együtt. Szalagavató után a képeim láttára, msn cím... hosszas beszélgetések... első randi... csók. :) Azóta is együtt vagyunk.:)
2010. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én az egyik haveromon keresztül ismertem meg a barátomat, osztálytársak. A haverom mindig mesélt nekem róla, mert egy csomó dologban egyezik az ízlésünk, megadta az msncímemet, felvett msnre és elkezdtünk ott beszélgetni. Aztán összehoztunk egy olyan találkozót, ahol mindhárman ott voltunk, beszélgettünk és szórakoztunk, aztán még azon a héten volt pár ilyen közös tali. Aztán volt egy olyan tali, ahol úgy volt, hogy megint hárman leszünk, de a haverom nem jött el, így csak kettesben voltunk és nagyon sok dolgot mesélt magáról. Aztán elmentünk együtt bulizni, ott már kb. minden ismerősünk azt hitte, hogy járunk, utána ő is és még két haverom nálam aludtak, kézen fogva sétáltunk, és összebújtunk, hogy ne fázzunk. Következő héten én lebetegedtem, ő pedig suli után átjött meglátogatni engem, aztán mikor mennie kellett haza, megcsókolt :) Előtte levő este meg msnen úgy köszönt el, hogy még odaírta azt is, hogy "szeretlek (L)" Nagyon boldog voltam, mert az első pillantástól kezdve totál bele voltam zúgva.

Pont ma vagyunk 7 hónaposak :)

18L, barátom 19F

2010. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:))
2010. szept. 23. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!