Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmegy drogozni, az ismeros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegy drogozni, az ismeroseit miert titkolja?

Figyelt kérdés

Őszintén elmondja, mikor hol van mit csinál.

Csak épp állandóan ugy beszél velem hogy ha hívom vagy hív, kimegy az utcára vagy félremegy valahova. Videocseten nagyon ritka ha mutat pár kollegát, haverokat ritkán csak.

ha vele vagyok, elvisz ilyen körökbe is, azaz ismernek engem személyesen.

Viszont amikor nem vagyok vele, es telon beszélünk, nem mutatja meg a köreit, neveket sem helyeket sem mond el hol van kikkel es megesik hogy inkább fel sem veszi.



2022. júl. 31. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Neked van valamennyi kis eszed amúgy?
2022. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek kezdesz egy drogossal?
2022. júl. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert foglalkozom vele. Talán mert semmi jobb ötletem nincs kivel foglalkozzam. Nincs egy értelmes férfi sem aki ki is néz valahogy es engem szeretne is. Addig meg elvagyok ilyenekkel. Jobb mint a semmi.
2022. júl. 31. 19:16
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem jobb, mint a semmi.

Inkább a semmi, mint ilyen

2022. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Na küldött fotót. Aorba álltak nekem vigyorogva. Cukkerek :)


A semminel meg annál, amiket más pasik neten irnak, hogy szexbe benne lennék e es ez nekik az ismerkedés, bőven jobb inkább az aki ilyen amilyen semmire nem jo, de szeret.

2022. júl. 31. 19:53
 6/21 A kérdező kommentje:
*sorba álltak
2022. júl. 31. 19:53
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a drogos pasiddal.
2022. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Egy drogos egyetlen szerelme a drog! De majd rájösz...
2022. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb semmirekellő pár :) csak így tovább
2022. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Milyen drogot használ? Egy laszti jöhetne ide is, nem tudtam szerezni az emberemtől. 😅💩
2022. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!