Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Kettőnk közül csak én dolgozom, relatíve jól keresek 700ezer+, ebből tudunk spórolni is. A párom nem dolgozik, viszont otthon totális tisztaság és majd mindennap friss étel vár. Én csak szombatonként szoktam takaritani mert szeretek. Nekem csak az a dolgom, hogy lazítsak munka után. Más is van így? Ez mennyire elítélendő? Vagy ez így oke?
2022. aug. 2. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőtöknek megfelel, akkor normális. :D
2022. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, hogy felnőtt férfi nem dolgozik.
2022. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindketten férfiak vagyunk. Nem tudom ez segít-e.
2022. aug. 2. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldönteni, hogy mennyire normális, nem másnak. Én nőként, bármennyire is keres jól a barátom nem tudnék otthon ülni és lakást rendezgetni, főzni egésznap, mivel számomra ez elég inger szegény élet lenne, de akinek megfelel tegye! 31/N
2022. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Épp ezt nem értem én is, hogy neki ez így jó. Èn nem erőltetem, hogy menjen dolgozni, ha akar elmegy, ha nem, nem. Nos lényegében így is szépen élünk, csak én is az a típus vagyok, hogy nem tudok nem dolgozni. Amikor munkanélküli voltam 2 hétig, rendesen éreztem, hogy megőrülök,ha nem csinálok valamit.
2022. aug. 2. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném, de láttam már 70 éves eltartottat nyugdíj nélkül a papó halála után.
2022. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek jó, akkor miért ne. Viszont a barátod igen kellemetlen helyzetbe fog kerülni, ha hosszabb ideig nem dolgozik.
2022. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelelő. Én biztos nem bírnám ha csak én dolgoznék, ha csak én sporolnek, ha csak én fizetném a közös utazasunkat meg úgy mindent, azért hogy meleg kaja és tiszta ház várjon otthon, de ez én vagyok, ahány ember annyi felé gondolkodás:)
2022. aug. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!