Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év után olyan miatt szakítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után olyan miatt szakítani mert én gyereket szeretnék o meg nem?

Figyelt kérdés

En vagyok a nő, 27 éves. Jelenleg 2 éve dolgozom rendszeresen mesterkepzes után (tolmacskent) ő már régebb óta dolgozik. Az én munkám miatt én elég sokat utazok, ráadásul főleg pont New york és Magyarország között, de azért mindig van elég időm itthon lenni. Én már egy ideje gyereket szeretnék, csak amíg egyetemre jártam az első cél az egyetem befejezése volt, de számomra sose volt kérdés hogy tőle szeretnék mindenképpen. Együtt kezdtük az egyetemet, ott ismerkedtünk meg, együtt fejeztük be, végigmentünk az el caminon, voltunk rengeteg országban, meg a maldiv szigeteken is. Ő volt amolyan igazi pasi az életemben akitől az első pillanatban tudtam hogy ő lesz a gyermekeim apja. De ő nem szeretne gyereket, egyeltalan nem. És ezt megmondta kerek perec, és nem is ertem miert hiszen tökéletes apja lenne a gyerekeimnek, tudom. Egyszerűen nem lehet vele erről beszélgetni. Nyilván meg fiatal vagyok, de azert nem szeretnék én se a végtelenségig várni egy babával, pláne hogy évekig szedtem mind hormonális fogamzásgátló készítményt, majd utána hüvelybe felhelyezkedot is használtam így gyanítom az is sok idő lenne mire egy gyermek megfogan.


Valaki volt hasonló helyzetben? Csak egy ilyen miatt a húgom azt mondta ne számítsak mert mégis csak 7 éve vagyunk együtt, de azt hiszem ez egy elég komoly lépés az emberek életében, és egy férfira nem lehet egy gyermeket rakenyszeriteni.


Tanácsokat nagyon szívesen fogadnék!



2022. aug. 2. 22:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%

27 évesen már annyira nem vagy fiatal, bocsi.


Viszont minden férfi aki ellene volt a gyereknek, nagy része később hiányolni fogja.

2022. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Nem lehet, hogy csak tőled nem akar?
2022. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Te szeretnél gyereket, ő meg nem. Erről már biztosan korábban beszéltetek, nem értem miért vártál 7 évet. Azt hitted, hogy majd meggondolja magát? Hát nem tette.

Tévedsz, 27 évesen már egyáltalán nem vagy fiatal gyerek vállalásához. Gondolj bele: tegyük fel, hogy holnap szakítasz, fél év mire találsz egy új lehetséges partnert, egy, de inkább két év mire kiismered eléggé, hogy vállalnál-e vele gyereket, még egy év mire megszületik (ha hamar összejön). Ott tartunk, hogy 3 év elúszott. Na aztán, ha mégse jön vele össze, a következő próbálkozás újabb évekbe telik.

2022. aug. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

amíg egyetemre jártunk nem igazán beszéltünk gyerek témáról hisz mindketten gyerekek voltunk meg valamilyen szinten, amikor elkezdtem a mestert akkor hoztam neki szoba mire mindig terelte a témát hogy majd ha befejeztem az egyetemet és utána meg sok idő mire lesz egy biztos állásom meg ilyenek.


De persze értem hogy így nem vagyok fiatal és valószínűleg ha lesz is gyerekem csak 30 felett lesz.

2022. aug. 2. 22:33
 5/25 A kérdező kommentje:

Azt nem tudhatom hogy tőlem nem akar e csak, én vagyok a 2.baratnoje, előttem volt egy 5 éves kapcsolata, de van egy bátyja meg egy húga is (de o csak felteso), és az apukája mindig azt mondta neki hogy sose kérje meg egy nőnek a kezét és sose szánja rá magát arra hogy 3 gyereket vállal


Persze lehet csak vicc, nagyon kedveljük egymást az apukajaval, de lehet valamilyen szinten ez is benne maradt.


Egyébként sosem éreztette velem hogy nem velem akarna leelni az életet

2022. aug. 2. 22:35
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Az hogy veled akarja leélni az életét, nem jelenti, hogy gyereket is akar. Akár tőled, akár mástól. Ha abszolút elzárkózik, sajnos szakítani kell és keresned egy új apajelöltet, idő van, de nem tengernyi, szóval érdemes dönteni, hogy vele maradsz gyerek nélkül, vagy szakítasz. Csak nehogy “véletlen” terhes legyél, azzal minimum 2 ember életét tennéd tönkre.

26/N/CF

2022. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

22 évesen nem vagy gyerek,

23 évesen nem vagy gyerek,

24 évesen nem vagy gyerek,

25 évesen nem vagy gyerek,

26 évesen nem vagy gyerek


Olyan sok időd volt és még mindig nem érted, vagy most meggyőzöd vagy sosem lesz gyerek.

2022. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%

#6

Mi az a cf?

2022. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%

Figyelj, van egy praktika amit évezredek óta használnak a nők. Amikor elélvez fogod és magadba kened stikába, aztán már úgy sincs beleszólása hogy megszüljed-e, mert a te tested nnem az övé.

Oda kell aztán állni, hogy na apus vagy felneveljük vagy mással nevelem fel és te életed végéig fizeted a gyerektartást. :D Hidd el megjön a kedve gyorsan.

2022. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

#9

Igen ezt úgy hívják hogy erőszak.

2022. aug. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!