Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megbeszélni?

Figyelt kérdés

Gondjaink vannak egymással. Mióta barátnőm itthon van 2hete semmit nem csinál, szó szerint, éjjel sokáig fent van és 11korul kel.


Én 24/48ban dolgozok vagyis 1 teljes napot fent vagyok, a 48ban pedig egyik nap 13-17ig, a másik nap 10-5ig egy üzletben vagyok utána újra 24 óra munka.

Azaz amikor én tudok aludni mert fáradt vagyok, ő fent van, amikor én fent vagyok ő alszik.


2022. aug. 2. 22:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Pontosabban mikor? Mert mikor haza jövök 24ből fáradt vagyok, meg ő is alszik. Utána 1re megyek dolgozni de estére fáradt vagyok mert csak 4 5 órát aludtam reggel így korábban fekszem. Másnap meg azért fekszek előbb mert következő nap 24órát fent lestek
2022. aug. 2. 22:59
 2/9 A kérdező kommentje:
leszek
2022. aug. 2. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Otthon van két hete. Gondolom, szabadságon van, és most piheni ki magát. Amikor szabadságon vagyok, kicsit nekem is felborul a ritmusom.

A legnagyobb kérdés, hogy téged ez miért zavar? Nem tudsz tőle aludni, vagy az zavar, hogy kevesebbet vagytok együtt?

Szerintem ez egyszerűbb, mint hinnéd: Mond el neki, hogy miért zavar ez téged, biztosan meg fogja érteni.

Mondjuk, ez is fontos kérdés, hogy meddig lesz otthon. Ha már nem sokáig, akkor szerintem tök felesleges megemlíteni.

Szerintem felfújtad ezt az egészet, konkrétan nem értem, mi a nagy probléma, és hogy miért nem tudjátok megoldani. Kifejtenéd kicsit bővebben?

2022. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2hete semmit nem csinál még a legalapabbat se szinte. Betegállományban van, nincs ágyhoz kötve fájdalmai annyira nincsenek. Egész nap tv alvás net.

Totál elhagyja magát. Nekem kell munka után rendet tenni a konyhába, virágot locsolni stb..

A mellettünk lévő boltba nem megy át.


Ma is hívtam kell e vlmi a boltból azt mondja xy csokipuding. Hozok haza erre megjegyzi ez nem xy csokipuding- mondom nem volt a boltba

2022. aug. 2. 23:56
 5/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ra

Kritika feszultseget okoz

Ne csinald meg helyette

Nojjon fel a feladathoz

Vagy lepj tovabb rajta ha nincs valtozas

Hidd el eszbe kap hamar

2022. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát hozzád igazodni se lehet könnyű, alig vagy otthon, szinte csak aludni jársz haza. Kötelezőnek érzed a házi munkát és az ő feladatának, főleg úgy hogy ő most otthon van, neked meg nehezedre esik csinálni bármit is, de meg is értem valahol hogy ha ennyire sokat dolgozol. Én is marha fáradt lennék és nekem is csak aludni lenne kedvem ennyi munka után. Gondolom alig vagytok együtt, amit együtt is vagytok az kimerül az alvásban. Nekem mondjuk kedvem nem lenne olyan pasival együtt élni aki mindig fáradt, nem foglalkozik velem, csak a munkának él, és amikor haza jön és én betegen fekszem otthon akkor is felhánytorgatja hogy nincs elmosogatva, elpakolva a konyhába, nincs meglocsolva a virág, és annyira nem tudom megkérni hogy hozzon nekem egy pudingot. Szerintem nem társnak hanem háztartási gépnek nézed, mert az írásodból csak az sugárzik hogy te mennyit dolgozol, mi nincs megcsinálva, arról egy szót nem írsz hogy ő hiányzik és nem tudtok együtt lenni mert ő így alszik te meg úgy. Lehet, hogy én egy kis féltékenységet és elvárást is érzek hogy ő tud pihenni, te meg folyamatosan csak kialvatlan, fáradt vagy.
2022. aug. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Annyira nem beteg, ha az lenne akkor nem éjjel 1 2ig tvzne meg akkor tartaná amit mondanak neki..


Nem az a baj h megkért, hanem h megjegyzi h nem xy nevű mikor ő egész nap otthon van..nem beszélve ott van egy penny bolt mellettünk ..


Én sok terhet leveszek a hétköznapokban róla, ő ennyit nem bír megtenni h nekem is könnyebb legyen,ráadásul úgy h otthon ül 2hete..

2022. aug. 3. 07:35
 8/9 anonim ***** válasza:

De próbáltál már vele beszélni erről? Lehet ezt kedvesen is szerintem, úgy hogy ne bántsd meg. Talán elég lenne szépen megkérni. Nekem úgy tűnik, hogy még csak nem is érezteted vele, hogy neked ez nem tetszik (az alapján, hogy megkérdezed, kell-e neki valami a boltból). Elmondod neki, hogy nagyon fáradt vagy, amikor hazaérkezel, nem esne-e nehezére napközben elpakolni, meglocsolni a virágokat.

Viszont az írásodból nekem is a féltékenység jön le.

2022. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem féltékenység, csupán én szó nélkül teszek meg dolgokat ( kernie se kell) csak azért h neki könnyebb legyen kicsit.

Ha nekem eszembe jut neki miért nem?

2022. aug. 3. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!