Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ugyanazt mindig ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ugyanazt mindig ?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor kértem, hogy ne kaszinózza el a fizetését, amit nem tudott betartani.

Mikor láttam, hogy játszik ígyis úgyis megkértem, ha veszít ne terheljen a sirámaival hogy jaj most nincs pénzem mert nem segítek, ahogy eddig sem ilyenkor .

Megpróbáltam éreztetni vele a következményeket, de semmire sem mentem vele, nem tanul a hibáiból akkor sem, ha senki nem húzza ki a csávából és megüti a bokáját.

Addig kényszert érez hogy játszodjon, amig egy garas van a kontóján, nem lehet eltépni a játéktól se szép szóval, se kérleléssel, se cirkusszal ....

Nem látja be hogy szenvedélybeteg hanem szerinte más a hibás mindig , aki épp felbosszantotta aznap.

Megis mikor veszít, nekiáll panaszkodni, hogy nincs penze cigire, jaj mit csináljon. Ezt mar többször lejátszotta, sajnáltatja magát, van képe panaszkodni utána


2022. aug. 3. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A kérdésed megválaszoltad: szenvedélybeteg.
2022. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De akkor miert van képe panaszkodni utána , akkor miert nem kussol es vállalja hogy akkor ez van....

úgy panaszkodik mintha valakinek illene segítenie rajta

Gyűlöletes ...

2022. aug. 3. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
2# mert szenvedélybeteg. Ez is egy betegség. Ezen szakember tud segíteni.
2022. aug. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
menjen pszichiáterhez
2022. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A függőség tönkreteszi az ember személyiségét, ezért lesznek a szenvedélybetegek többnyire csőlátású, szégyentelen, megbízhatatlan és önző emberek.

Ezzel nem ítélkezni akarok, de amíg nem gyógyul ki a függőségéből, addig hiába is vársz tőle őszinteséget vagy felelősségtudatot. A többség csak akkor ébred fel, amikor már a legmélyebb ponton van. Vagy akkor sem.

2022. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi 5 ös, tehat te úgy látod, hogy aki szenvedélybeteg az hazug lesz minden téren, elferdül a személyisége ?

Tehat csal, lop , párhuzamos kapcsolatokat futtat stb

2022. aug. 3. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:

6#

Nem az ötös vagyok. De a kérdésre a válasz igen.

2022. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd legyszi mivel jatszik vagy melyik kaszino?

En eddig csak olyat találtam ahova személyi igazolvany kell meg minden ilyen. Azért azt ugy nem adnám meg..


Amugy a játékot elmagyarázni masoknak akik nem művelik és a miértekre reagálni érdemben nem lehet, mert ezt csak azok érthetik akik benne vannak. Külön pszichológiája van.

A hülyéket, akik mindenüket eljátszák, azokat meg kezelni kl.

2022. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


🤣🤣🤣

2022. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!