Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak többsége türelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége türelmetlenebb a nőnél vagy csak én fogom ki mindig ugyanazt a típust?

Figyelt kérdés

Szólok valamit amit épp a másik hülyeségnek tart és érzem, hogy ingerültebben, feszültebben szól hozzám.

Nem az, hogy csúnyán szólna csak valahogy érzem.

Más is tapasztalja ezt?


2020. szept. 15. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen ember azt hiszi magáról, hogy csak az ő nézete a helyes. Lépj tovább tőle.

Ffi.

2020. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nő vagyok, de én akkor csinálom ezt, amikor nem akarom zsigerből kiröhögni, vagy megalázni a másikat a véleményemmel, mert kedvelem, és nem áll szándékomban megbántani, akkor sem, ha baromságokat beszél. Szóval ez pont, hogy nem türelmetlenség, csak igyekszik moderálni magát, és tapintatos lenni. Ez nyilván nem mindenkinek megy profin, arcrezdülés, vagy más jel (mint a beszédstílus megváltozása) nélkül. Nekem sem, volt, hogy párom feje vörösödött a visszafojtott nevetéstől, mikor látta az arcomat egy ezos csak kiselőadását hallgatva. Pedig nagyon igyekeztem felvenni a pókerarcot.
2020. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az türelmetlenebb aki nem szereti a másik felet, vagy akinek alapból olyan a személyisége hogy "csak nekem lehet igazam". Utóbbi típust nagy ívben kerüld (szociopata), az elsőn meg közösen tudtok segíteni.
2020. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Nincs ebben semmi különös, ez a hétköznapi életben, napi rendszerességgel előfordul. Munkatársak között, ismerősök között, családon belül, rokonságban. Ez nem türelmetlenség. Határozott személy.
2020. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!