Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonítanátok neki jelentős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonítanátok neki jelentőséget,hogy a páromnak a volt férjével, aki a gyereke apja(tehát tartják a kapcsolatot) az enyelgős kommentek meg vannak hagyva a fiatalkori"legjobb képe" alatt?

Figyelt kérdés

Önmagának és másoknak azon tetszik a legjobban.

Most 30+os lassan 8éve hogy hozzáment és 5 hogy elvált a pasitól,tehát kora 20on éves korában készűlt a kép.

Gyerekes vagyok hogy ez zavar?


2022. aug. 4. 21:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves 10es. Igen ráérek. Embernek 8év alatt van ideje egyszer átnézni a fb oldalát. Szerintem olyan mintha közös képük kint lenne a szekrényen/falon/asztalon..
2022. aug. 5. 23:39
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 8 év alatt ideje éppen lenne rá, de kinek jut eszébe 8 évvel ezelőtti kommenteket átnézni és törölgetni?
2022. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
Az én barátom minden ilyet leszedett irantam való tiszteletből. Kérnem se kellett.
2022. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
12es. Nem is most hanem válás utáni honapokban.
2022. aug. 6. 23:58
 15/20 anonim ***** válasza:

Sosem néztem a kommentjeimet, de most hogy mondod feltűnt még valami.. még a férjemmel sem voltunk ismerősök.. igaz kezdő házasok vagyunk..

viszont simán lehet hogy nem foglalkozott vele… 🤷🏻‍♀️

2022. aug. 7. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ha valaki kilépett a kapcsolatból s lezárja, a képeket is leveszi. Az új pár tisztelete miatt, h véletlenül se forduljon meg bármi is a fejében.

Pont ilyen s hasonló esetek miatt nem tartom jónak a fb. - ét nyitott könyvnek használni.

Most kinek mi köze h éppen mikor kivel kefélt???

Mert ugye nem 20 éves kapcsolatokról van szó...

Na meg ha szűlt is gyereket neki, mindig fogja gyengébb szállak hozzákötni. Mégis a gyereke apja.Tehát mivel ő különleges férfi miért ne lehetne kint a közös fotó. Már a gyerek szempontjából is, hisz ha neki is lesz fb-je, nagyobb öröm apjával lévő fotókat látni. Gyerek lelke más.

2022. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A gyereke apja. Egy nő életében a gyereke apja egész más férfi, ő a nagy betűs FÉRFI, mint akivel csak dugó vagy valamilyen kapcsolatban van. Egy gyereket szült neki, nyílván mindent elsöprő szerelem is volt, ha olyanok a kommentek, mert vállalt neki gyereket. Általában ha megfigyeled, a nők gyerekeinek apjával mindig marad fb-én kép...Általában azoknak akik a minden elsöprő szerelem volt.

De ha annyira zavar, töröltesd le vele.

2022. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Engem is zavarna. Pláne azzal a mondással h "ahol egyszer már volt tűz, bármikor fellándolhat". Főleg h életük végéig összeköti őket a gyerek, akinek a családjára lenne szüksége.
2022. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
De ha jól értem, ez nem egy közös kép, hanem egy régebbi kép a csajrol. Visszamenőleg kommenteket törölgetni, na az gáz és kicsinyes.
2022. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
16-17es kommentekből jól értem,hogy a gyerek apja esélyes hogy addig sündörög a gyerekre hivatkozva még egyszer csak kiüt a pozíciómból??
2022. aug. 8. 18:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!