Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves korotokban kezdtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korotokban kezdtek a rokonok, idősebb ismerősök nyaggatni, hogy mikor lesz esküvőd, gyereked?

Figyelt kérdés

Én 27 vagyok és még szerencsére nem csesztetnek, mondjuk biztos azért se, mert még nincs egy éve, hogy párkapcsolatban vagyok :D Egyszer volt olyan, hogy anyukám régi ismerősével összefutottam az utcán, akinek az első kérdése az volty hogy férjhez mentem-e már. 23 voltam, mondom nem, fiatal vagyok még (legalább is én úgy gondolom, fiatal voltam még akkor egy házassághoz). Majd mondta, hogy az pont jó kor hozzá és el is kezdhetnék anyukámnak unokát gyártani 😂😂😂


De sok barátnőm, meg anno nővérem is sürgetve van mások által, hogy mikor leszel már házas, gyerek mikor, második gyerek mikor stb. Egyik barátnőm anyja már megvette azt a ruhát, akiben az esküvőn lesz és menyasszonyi ruhákat is akar vele nézegetni, miközben még nem is volt eljegyzésük :D


Nálatok ez hogy kezdődött?


2022. aug. 5. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mikor a párom eljegyzett, 23 évesen. Viszonylag rövidre zártuk a témát, megmondtuk világosan, hogy esküvőnk akkor lesz, ha lesz pár millió forintunk is rá, mert akkor már legyen olyan, amilyenre mi szeretnénk, gyerekünk meg soha, mert nem nekünk való. Aki később tartósan zargatott ezzel, azt elkerültük egy idő után.
2022. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
79%
Soha nem nyaggattak vele...meg amúgy sok embert ilyen baromságokba kergetik bele, mert ez a "norma". Nem házasodok soha és gyerekem se lesz, egyiknek se lenne akadálya, mert van párom 5 éve, de ugyanolyan, mint én, hogy az esküvő egy felesleges rongyrázás, semmi nem lesz jobb se rosszabb tőle. Az esküvő gyakorlatilag nem is a párról szól, hanem a rokonok és ismerősök felé egy nagyzolási semmi. Gyerekeket meg nem szeretem vagyis nem az, hogy felrúgom, ha elém kerül egy gyerek, hanem inkább azt mondom, hogy semlegesek számomra, tehát vannak léteznek azt ennyi, nem érdekel, kinek hány fia borja van. 43 múltam, tehát egyikben sem fog változni már a hozzáállásom és a párom is ugyanilyen, mint én.
2022. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
20-24 körül volt egy ilyen időszak. Aztán utána valahogy pont az ellenkezőjét kezdte el mindenki mondani. Azóta is azt hallom, hogy ne házasodjak meg, mert úgyis válás lesz és ilyenek az emberek.
2022. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok, 2 hónapos párkapcsolatban és már jönnek az igények dögivel unokákra
2022. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk normális a rokonság, nem csesztettek soha ezek miatt.
2022. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Asszony 24 én 25 vagyok, már kezdenek.
2022. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nyaggattak az esküvőkőn, mindig mondták, hogy "Te leszel a következő!". Akkor hagyták abba, amikor elkezdtem nekik ugyanezt mondogatni a temetéseken.
2022. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira undorító a fiatalokat és mindenki mást nyaggatni a gyerek témával

Ez mindenki magánügye

Mi sem kérdezzük az öregeket, hogy mikor vonul már be otthonba

Ezen mindig kiakadok

2022. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Falun nőttem fel, középkorú vagyok: 18 évesen már nyaggattak, hogy naaaa, van már komoly udvarló? Nehogy vénlány maradj!
2022. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

23 evesen pont jo korban vagy hozza.

Regen minden no hazas volt 23 evesen, csak ma el vannak kenyeztetve a fiatalok (a fiuk is).

En megmondom oszinten nekem az is furcsa amit az elso irt, hogy majd akkor hazasodnak ha lesz ra par milliojuk.. sok lany csak eskuvot akar, de azt elfelejtik hogy utana felesegnek is kell lenni.

2022. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!