Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha barátnőm sokszor teljesen kikészít, le tudom állítani vagy hagyjam ott?

Figyelt kérdés

sajnos egyre gyakrabban csinálja, hogy elkezd terrorizálni, hogy sokkal többet kellene dolgoznom hogy a közös életünkbe fektessek be, váltsak munkahelyet, tanuljak nyelvet, iratkozzak be egyetemre, béreljünk nagyobb lakást, adjam el a kocsit vegyek jobbat és hasonlók. mikor szóvá teszem akkor azt mondja, hogy ő csak nekem akar jót ha meg mondom neki, hogy én ezt tudom nyújtani keressen mást ha neki ez nem jó akkor meg besértődik.

komolyan sokszor már gyomorgörcs kerülget mikor hazaérek hogy most épp mivel fog piszkálódni épp mi nem felel meg neki


2022. aug. 5. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
A szintje alatt választott, de mivel a akpcsolat többi része funkcionál vagy már a megállapodás a vágya, ezért belőled próbálja meg kihozni a (szerinte) maximumot.
2022. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Szakíts, mert toxic a csaj
2022. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Minek vagy vele? Ha gyomorgörccsel mész haza, akkor teljesen értelmetlen.
2022. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem meg örülj neki, hogy próbálja belőled kihozni a maximumot.

Miért nem akarsz pl tanulni? Jó móka és több fizetés jár a végén.

2022. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

1#


csakhogy én nem árultam zsákbamacskát. én már az elején elmondtam neki, hogy nekem ez van, én ezt tudom neki megadni. ha nem jó neki minek maradt velem?

2022. aug. 5. 22:18
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Erre is megtalálod a választ az első válaszban.

Elkezdett többre vágyni. Nem bűn az.

2022. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4#

mert megfelel a jelenlegi életszinvonalam is, nincsenek adósságaim, félre is tudok kicsit tenni és munka után pihenésre, kikapcsolódásra vágyom, nem stresszelni a tanulás miatt ismét


jaja, marhára örülök neki, ő is mindig ezzel jön, hogy örülnék neki, hogy motivál...

2022. aug. 5. 22:20
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha már ennyire gondterhelt vagy, hogy ezt itt kérdezed meg, akkor szerintem lépj ki a kapcsolatból. Ha nem ez nem elég, akkor sosem lesz veled elégedett. Kort nem írtá ugyan. Szerintem fiatal vagy mèg hogy egy ilyen kapcsolatban szenvedj.
2022. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%
Annyira nem szenvedhetsz, ha vele vagy. Nekem nem kéne gondolkodnom, hogy mit csináljak, ha nem bírom elviselni a párom.
2022. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Beeri veled mert a számára nagybetűs pasi nem veszi észre. Lehet veled beszélgetni, biztos jó vagy az ágyban. Felvagni a barátnők vagy a sznob rokonság előtt viszont már nem tud veled. Noncs felső kategóriás autó, 2 diploma, márkás ruhák. Hagyd ott ezt a sznob nőszemély és keress egy normalisat.
2022. aug. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!