Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdés meleg pasikhoz! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés meleg pasikhoz! Mi a véleményetek? .

Figyelt kérdés
Szóval, mit szólnátok hozzá, ha a párotoknak bő fél éve együtt lett volna egy lánnyal 2 évig, akibe soha nem volt szerelmes. És ezt a lányt a barátjának tekinti, találkozni, beszélgetni akarna vele, tartani vele a kapcsolatot!! Ti eltudnátok viselni a lány társaságát?? Vagy ez normális, csak én reagálom túl?
2010. szept. 23. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy a lany akkor is csak siman a lelki tarsa volt, es most is az, csak barat, semmi tobb? Lakotars volt egy alberletben, es a baratsag megmaradt?

En lany vagyok, es nekem is van egy meleg baratom, lelki tarsai vagyunk egymasnak, lakotarsak voltunk, ott baratkoztunk ossze. Sosem volt kozottunk semmi, egyszeruen csak jol tudunk beszelgetni.

Nem tudnad ravenni a parodat, hogy harmasban talalkozzatok, moziba menni, vagy csak harmasban kajalni valahol - jobban fel tudnad merni, hogy tenyleg csak baratok, semmi tobb.

2010. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az zavar hogy lefeküdt vele

de köszi a választ

2010. szept. 23. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna a dolog, sőt örülnék is neki, összebarátkoznék én is a csajjal hátha tud segíteni ha a párommal gond van és vele jobban meg tudja beszélni.
2010. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha meleg, akk hogy feküdt le vele?


mmint..akkor méG a nöket is kivànta? nem éRtem...

2010. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

12:30 bizony van ez így, az irányultság nincs kőbe vésve, idővel változhat.


Kérdező, hát ha 2 évig együtt voltak volt szex is, akkor akárhonnan nézed, a csaj a párod exe. Sztem teljességgel érthető, ha nem nézed jó szemmel, hogy jóban vannak.

2010. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem fogj egy pengét és vágd fel az ereidet te aberrált bużi!
2010. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenfajta párkapcsolatra érvényes: a társad, nem a tulajdonod. Nem szabahatod meg, kivel mikor mit csinál. Ha nem tetszik, nem muszáj vele lenned.
2010. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!