Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes próbálkoznom nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkoznom nála? (Meleg kérdés, homofóbok véleménye nem érdekel. )

Figyelt kérdés

Egy vidéki egyetem mesterszakján tanulok és van egy meleg tanárom, aki 5 évvel idősebb nálam. Nagyon jó pasi, szívesen ismerkednék vele, de nem tudom, hogyan közelítsek felé. Örülnék néhány jó ötletnek ezzel kapcsolatban.


24/F


2011. okt. 16. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Én azt hallottam, hogy tanár-diák kapcsolatból általában semmi jó nem sül ki, mert alapból egy alá-fölérendeltség áll fenn.

Az ilyen kapcsolatoknak meg sosincs jó vége, mert egy kapcsolatban az a fontos, hogy "egyenlő" felek legyenek, így meg mindig az lesz, hogy "fölötted állna" az adott ember.

2011. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Először tudd meg, hogy kapcsiban van-e jelenleg! Aztán ha szabad, akkor én elhívnám tanítás után sörözni, vagy kávézni stb. és simán megkérdezném van-e esélyem nála. Persze egy későbbi esetleges szakítás után hogy néznétek egymás szemébe?
2011. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Facebookja szerint nincs kapcsolatban, sőt kiírása alapján szeretné megtalálni az igazit.
2011. okt. 16. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Biztos vagy benne, hogy olyan, mint te? Tanárokról gyakran terjesztik ezt még akkor is, ha nem úgy van.


Pl. "az a b*zi tanár megint egyest adott".


Aztán szépen elterjed, és a 47. embernek már csak annyi marad meg, hogy a tanár a saját nemét kedveli. Szóval nézz utána alaposan, nehogy pofára ess.

2011. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor közeledj felé, ha más nincs ott, meg szerintem add az ilyenkor szokásos "meleg vagyok" üzeneteket... Vagy hívd el valahova, ahogy már írták előttem... Vagy kérdezd meg, hogy tud-e segíteni valamiben(tananyag vagy nem tudom...) Vagy kérdezd meg, hogy tetszik-e neki a pólód? Vagy gáz-e, ha szűk pólóban... Nem vagyok homo, de biztos vannak pasizási trükkjeid, a lényeg, hogy akkor vesd be őket, ha más nem látja... Vagy itasd le és könnyebb felszedni... A csajokat is így szedik fel...
2011. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, biztos vagyok benne, hogy ő is más. Facebookja alapján egyértelmű, emellett pedig akiről eddig én azt gondoltam, hogy meleg, mindről be is bizonyosodott (kicsit más meleg szemmel nézni a világot...).

Én is arra gondoltam, hogy kettesben kellene vele maradni és úgy néhány "jelet" adni.

2011. okt. 16. 14:29
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyetemen annyira már nincs meg az alá fölé rendelt viszony, pláne ha csak 5 évvel idősebb. Biztos lesz valami buli vagy sörözés, ahol tudtok dumálni, szerintem várd ki, vagy hívd el, ha mentek a többi egyetemistával valamerre, az tök rendben van szerintem.
2011. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A melegek facebookon gyakorta nem írják ki, hogy kapcsolatban vannak, pl mert a partner nem akarja terjeszteni ezt az infót. Szóval légy óvatos, lehet hogy van valakije.


Valami semleges témát keress, a tananyag pl elég jó ötletnek tűnik, esetleg kérj segítséget valami saját, iskolán kívüli projecthez ami beletartozik a szakterületébe. A lényeg, hogy nem 20 ember előtt kelljen vele beszélned... Aztán majdcsak kialakul hogy mi van.

2011. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

nem tudom, hogy mennyire vagytok ilyenek, nincs közvetlen kapcsolatom melegekkel, de mint lány tutira örülnék vmi ilyen odacsempészett dolognak... Pl vmi vers/idézet/virág ((mégegyszer mondom, NEM tudom, hogy hogy működik 2 pasi közt, mennyire viselkedtek lányosan))....


ha nagyon gáz, bocsi, nem akarlak bántani:)

b var óra után rányomulsz

2011. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Bevallom lány vagyok, ami azt jelenti, hogy nincs ilyenben tapasztalatom, de szerintem ha sikerül kettesben lennetek megkérdezheted, hogy van-e nála esélyed, ha pedig visszautasít, lehet fájni fog, de legalább képben leszel és idővel biztosan találsz valaki mást, akivel boldog lehetsz...:) Úgyhogy a feltett kérdésedet hozzá irányítsd.;) Mindenesetre, őszintén drukkolok Neked!!!!:)
2012. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!