Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Húsz kiló hízásnál kilépnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz kiló hízásnál kilépnél a párkapcsolatodból? Mi ilyenkor a megoldás, ha nincs változás?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nekem úgy is tetszene a párom. Tetszett már annál kövérebb is.


Teendő: beszéljetek róla, sportoljatok együtt.

Ha pedig ez tényleg ennyire számít akkor vége.

2022. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
68%
Nem lépnék ki/nem léptem ki, mikor hízott. Szeretem őt mindenhogy és vonzónak talàlom.
2022. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
68%
Nem léptem ki. Engem nem zavar, őt annál inkább úgyhogy motiválom hogy fogyjon.
2022. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Olyan párom van, aki odafigyel erre.
2022. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
86%

Én is híztam 20 kilót. De nen hagyott el a férjem. Sőt, sose szólt emiatt.

Idén meguntam hogy kövér vagyok. -13 kg-nál tartok.

2022. aug. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
61%

Meg lehet kövezni, de én kilépnék a kapcsolatból - hacsak nem valamilyen egészségügyi probléma miatt hízott el. Nyilván, ha betegség áll a dolog házzerében, akkor mindenképpen támogatnám, még akkor is, ha soha nem nyeri vissza az eredeti alakját.

De ha csak lusta, az nem az én bajom.

2022. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
72%
Nem lépnék ki. A partnerem egy ember, a szerelmem, a szeretőm. Nem egy elhasznált újságpapír és nem egy húscafat, amin ha van egy “gyűrődés”, akkor kidobom, mint valami megunt szemetet.
2022. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mi a teendő?


A 20 kiló hízást megelőzően van teendő. A közös főzések, közös mozgalmas programok tök jó dolgok. Éreztesd a másikkal, hogy szereted és ne melletted legyen egy boldogtalan, depressziós bánatevő.


Nem 20 kiló után kell megijedni, hogy “jaj, mi lehet a probléma”. Ez a hirtelen hízás egyébként nem is a jó kapcsolatokat indikátora, csaxólok…

2022. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
23%

Ezt a sok nyúlbéla pasit akit itt kifogtak :D Ez mind kamu. Csak mulya beszari mind.


Csak az kivétel aki a túlsúlyos emberekhez is vonzódik.


Az okés, hogy csak emiatt nem szakítanak, de az egy nagy kamu, hogy nem zavarja őket.


Amúgy tenni kell érte.


Ha megbeszélitek nem is egyszer, hogy változtatni kellene, vagy kipróbálod, hogy akkor sportoljatok együtt, de nincs változás akkor felmerülhet nyugodtan a szakítás kérdése is.


Mindenkinek tetszik egy alkat amihez vonzódik, és úgy is ismered meg az illetőt. És nem kell csodálkozni ha túlsúlyosan nem vonzódsz hozzá.


A legtöbben elkényelmesednek egy kapcsolatban-

2022. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként válaszoltam, és engem tényleg nem zavar mert nem a testét szeretem. Tudom, fura lehet ezt feldolgozni ha valaki felszínes.
2022. aug. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!