Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen máshogy viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen máshogy viselkedés kapcsolatban mint külön , mennyire élhető helyzet?

Figyelt kérdés

A barátommal három hónapja vagyunk együtt. Ezalatt az idő alatt teljesen megváltozott. Állandóan a kedvemben jár , mindig azt mondja döntsek én mindenről neki úgy is jó bármi. Bármilyen színházba eljön szívesen velem és élvezi is. Még sose veszekedtünk , ő gyakran elnézi a kirohanásaim. Azt érzem teljesen kifordult magából. Kapcsolat elején sok katasztrofális megbotránkoztató dolgot tett , most ezekről leszokott, és azt érzem hogy én nem ebbe az emberbe szerettem bele.


Hol van ez a határ amíg még egészséges leadnod magadból? Mennyire egészséges ha teljesen átadod magad a párodnak? Valóban kifordulásról beszélhetünk ebben az esetben , vagy velem van a baj ?


24l



2022. máj. 24. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól értem neked az kell, hogy a párod botrányosan viselkedjen?
2022. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
megbotránkoztató dologra gondolok , mondjuk egy piercing a péniszbe vagy tetkó , vagy terv nélkül elmegyünk bécsbe , stb.
2022. máj. 24. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Papuccsá vált. Inkább nem lesz önmaga annak árán hogy együtt maradjatok.
2022. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Milyen "katasztrofális megbotránkoztató dolgot" tett? Ha meg így minősíted, akkor miért jöttél össze vele?

Miért baj az, ha minden rendben van?

2022. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Soha semmi nem elég jó...


Ha nincs baj akkor is kell találni valamit...

2022. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreértetek , nekem pont azt tetszett hogy megbotránkoztató dolgokat csinált , ezt hiányolom , de vajon miért váltott sávot. Igen valamilyen szinten nem értem miért lett ilyen komoly.
2022. máj. 24. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valaki tanácsára, a férfiak úgy szokták. ""Ha meg akarod tartani azt a lányt, itt az ideje normálisan viselkedni""


Ilyenkor végletekig elmennek a másik irányba, ami igen feltűnő, természetes hogy elkezd kombinálni a nő, mert eddig nem azt a viselkedést szokta meg tőle. Lehet nem is önazonos, és megjátszósnak is hathat. Beszéld meg vele, hogy mi oka van a viselkedésének, és hogy lehet önmaga akibe beleszerettél, hiszen egy kapcsolatban az a normális hogy elfogadjuk és úgy szeretjük a párunkat ahogy van.

2022. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4# Nincs minden rendben, hiszen a kérdező nem kérte a domináns szerepet, most mégis ráosztották, mert a barátja képtelen/nem akar döntéseket meghozni. Ha alapból ez lett volna a felosztás, akkor nem zavarná, csak ugye "nem erről volt szó".
2022. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, mondd el, hogy neked hiányzik a régi, dominánsabb és spontánabb énje. Lehet csak azért teszi, mert azt gondolja, hogy neked ez így jobb. De lehet nem ez az oka, hanem tényleg megkomolyodott és már nem akar megbotránkoztató dolgokat tenni. Ekkor meg vagy fogadd el, hogy most már ilyen vagy ha zavar, akkor szakíts.
2022. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak atmeneti ha nem önazonos.
2022. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!