Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönne egy 193 cm magas,90 kilós, sportos vagy izmos alkatú, fekete félhosszú hajú világoskék szemű pasi?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
naná
2010. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok pls!
2010. szept. 23. 12:58
 3/17 anonim ***** válasza:
na ez a kérdés is csak azért lett írva hogy növeljék az illető egóját...
2010. szept. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez az adat édes kevés.Bár kicsit magas hozzám,de kérdés h. milyen belsőre és milyen az arca stb.Az izmok sportolástól vannak vagy tömegnövelőtől.Van akinek jól áll a félhosszú haj, van akinek nem.

Szóval küldj képet és akkor többet tudok mondani

Amúgy 26/l

2010. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia! Külsőleg nincs semmi gond vele, de a félhosszú haj mit jelent? Mert ha csak 4-5 cm akkor oké, de ha vállig ér, az nem. Jó, most nem ezen múlik nem azt mondom, de ha már így rákérdeztél :) Szóval külsőleg tetszene, belsőleg fogalmam sincs, mert nem írtál semmit, azt sem, hogy hány éves vagy. Nekem csak a 30 felettiek tetszenek általában, nagy ritkán előfordul, hogy 26-27 éves is megdobogtatja a szívem, de valamiért mindig is a 30-as, 40-es korosztály voltam az ideálom :) Üdv: 22/N
2010. szept. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
23 éves és kedves pasiról van szó a haj meg olyan 8-10 centis hosszúságú nem ér teljesen vállig olyan nyakba lógós egyenes
2010. szept. 23. 13:12
 7/17 anonim ***** válasza:
Na így már érthetőbb. Ha valóban annyira kedves vagy és ilyen külsővel rendelkezel akkor miért kell az itteniek megerősítése? Történt valami baj, vagy valaki negatív dolgot mondott rólad?
2010. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó :) a bátyámról mert mostanság elhagyta az önbizalma
2010. szept. 23. 13:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Jaaaa :D És miért hagyta el? Csalódott a bátyád? Elhagyta a barátnője? Nyugi, majd észheztér :) Bemegy egy discoba, annyi nő fogja körülugrálni, hogy csak na :D Én tudom, mert akárhányszor bemegyek alig van 170 cm-nél magasabb férfi, és aki ilyen magas mint a tesód az le sem tudja vakarni a nőket :D Főleg hogy fekete a haja és kék a szeme :) Nyugtasd meg :)
2010. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
igen szakítottak 1 hónapja már azóta meg rosszkor van rossz helyen szerintem mert azt mondja nem jött neki össze új meghogy biztos májer és hülyén néz ki le akarja haját is vágatni...
2010. szept. 23. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!