Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gesztussal kérjek bocsánatot férfitól?

Figyelt kérdés

Megbántottam a barátom és már bocsánatot kértem, átbeszéltük (midnez egy videochatben). De mégis szeretnék még valami gesztust amikor először élőben találkozunk. Ha lány lenne, egy szál virág 'megoldaná'. Férfiaknak mit lehet?

24N


2022. aug. 9. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Libbenj be valami szexi fehernemüben, meg a kedvenc edességével!
2022. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Találkoztok, normális leszel, érezteted vele hogy szívesen vagy vele.


Az a szál virág sem ér semmit, ha olyannal bántottak meg valakit. Ha pedig csak üres hisztizésről és manipulálásról van szó, az megint egy másik kérdés.

2022. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne agyald túl. Elmondod szépen, hogy sajnálod, hogy megbántottad, beismered, hogy nem kellett volna és jogosan van kiakadva. Esetleg egy ölelés, de nem kell sem engesztelő szex, sem semmi ilyesmi, mert az gyanúra adhat okot. Őszinte bocsánatkérés mentegetőzés nêlkül.
2022. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hellmano ***** válasza:

Ha már megbeszéltétek, akkor nem kell más. És el is fogadta. Bár vannak olyan ember típusok, aki soha nem bocsájtanak meg senkinek, ha egyszer valaki olyant tesz. Például én ilyen vagyok 19 évig a legjobb barátom volt az illető, mindennapunkat eggyütt töltöttük totyis korunk óta, majd egy nap meglopott 10 ezer forinttal (kért volna bssza meg adtam volna neki)...ennyit ért neki a 19 év, utána bocsánatot kért én nem fogadtam el. 43 múltam azóta számomra meghalt az illető. De több ilyen is volt, ha én úgy érzem az illető átlépett egy szintet onnan tőlem nem lehet bocsánatot kérni, mert én nem bocsájtok meg senkinek, igaz ha én valakit megbántottam és az én mércém szerint átléptem a határt, akkor nem is kértem soha bocsánatot senkitől, mert magamból kiindulva én sem fogadtam volna el. De én akkora dolgot, mint meglopjak valakit nem követtem el csak egyszer egy társaság elött megütöttem ököllel a másik legjobb barátomat és hozzávágtam még egy üveg sört is csak, mert hibázott egy kicsit részeg volt és az új ruhámra öntötte a sörét...én nagy nehezen, de 1-2 hét múlva bocsánatot kértem tőle és azóta is a legjobb barátom az illető. Fordított esetben én tuti nem álltam volna szóba vele többet, de ebből is látszik nem mindenki egyforma, ha bocsánatot kérnek tőle.


Itt is a vétek nagysága befolyásolja, hogy meglehet e vagy sem bocsátani a dolgot és akkor nem kell pluszba semmi ajándék csak a szavak és hogy őszinte legyen.

2022. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Vidd haza az egyik barátnődet.

Ha érted mire gondolok...

2022. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs nagyon ilyesmi, illetve az a legjobb, ha folytatódik minden a maga normális szeretetteljes módján. Nekem az vált be a kapcsolataimban egy ilyen helyzetben, hogy minél hamarabb odaállok az illető elé, elismerem, hogy hülyeséget csináltam és őszintén bocsánatot kérek, utána ha igényli a helyzet, megbeszéljük, hogy ki mit szúrt el és legközelebb hogyan ne legyen ez a vége a dolognak, aztán hűvösködés meg mosolyszünet nélkül folytatjuk a kis életünket. Most nyilván a megbeszélhető, bocsánatos bűnökre gondolok, ha olyat tennék a párommal, ami nem elnézhető, nyilván nem azt tekinteném alapnak, hogy megbeszéljük és megoldjuk.


Ti ezen a fázison túlvagytok, ezen a ponton ne agyald túl, egyszerűen ne hagyd, hogy egy nézeteltérés rányomja a bélyegét a későbbiekre.

2022. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg neki a kedvenc édességét/italát/nasiját és ennyi 😊 ez nem is túl nagy gesztus,de pont elég!
2022. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy jó bobi általában segít megbocsájtani..
2022. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Valami édesség amit szeret meg két csók. Ne erőltesd túl nem a lábtörlője vagy, akkor se ha hibáztál.
2022. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amilyen a szeretetnyelve, úgy. Ha nem tudod milyen ideje kideríteni.
2022. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!