Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám "felpezsdíteni"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "felpezsdíteni" a távkapcsolatot...? Vagyis hogy többet keressen...? Hogy milyen romantikus gesztussal tudnám elérni hogy többet írjon...? (Sajnos távkapcsolatban vagyunk)

Figyelt kérdés

Nem kell szexuális dolgora fokuszálni mert olyat még egyikünk sem szeretne...

Romantikus gesztusokra gondolok.

És öszintén... lány ként picit nehezebb... mivel pl.: én nem tudok neki pulcsit adni,(mert neki kicsi is lenne) és ott meg még nem tartunk hogy oda adjam neki egy fehérneműmet... elmenni nem tudok hozzá így meglepetés szerűen mert a szüleim sok mindent tettek annak érdekében hogy a barátom szülei ne kedveljenek és hogy ne látogathassam meg őt.

Arra gondoltam hogy levelet írok neki és elpostázom valahogy... de nem tudom... Biztos van még valami romantikus cselekedet is.

Azért szeretnék "tűzet" hozni a kapcsolatunkba mert egy ideje már kevesebbet beszélünk úgy, hogy ő írna először... ki is próbáltam azt hogy nem keresem akkor ír-e ...

De nem. Vagyis csak este írt, hogy ,,jóéjt. Aludj jól és álmodj szépeket kincsem."

De ennyi volt...

Érzem hogy szeret, de nem keres...

Én éreztetem hogy szeretem és keresem is, és nem szeretném elveszíteni...



2022. máj. 18. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Béla, szeretném ha többször írnál nekem, mert számomra ez fontos."

Mióta vagytok együtt? Mert ha pár hónapja akkor tényleg fura, hogy "eltűnt a rózsaszín köd", de ha évek óta természetes.

2022. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát... hamarosan 2 hónapja... vagyis úgymond "hivatalosan". Mert ez előtt is ismertük egymást és mindig beszéltünk, flörtöltünk egymással csak egyszer sem mondtuk ki akkoriban hogy szeretjük a masikat szóval igen...

De amúgy amikor együtt vagyunk akkor önmagamat tudom adni, meg ő is... mert a haverjaival, szüleivel, tesojával máshogy viselkedik... feszültebben...

Jó.,eltértem a témától.

Mondani nem szeretném neki mivel nem azt szeretném hogy egy felhívás miatt írjon... Ezért is szeretnék színt vinni a kapcsolatunkba...

De megneheziti ezt az is hogy 200kmre van tőlem...

2022. máj. 18. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én például nagyon örülnék egy kézzel írt igazi levélnek.

Viszont manapság, ha olyan helyen/csomagban vagy élőzhetnétek "közös" kirándulást, elmehetnétek pár helyre "együtt" úgy, hogy videochat-eltek.

2022. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nézz ki jól.
2022. máj. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm szépen az ötletet lehet hogy még be is válhat. :D


#4

Nagyon szépen köszönöm, az igen csak intelligens válaszát. És azt is köszönöm hogy megtisztelt azzal hogy a képzelőerejét pár sorban bemutatta hogy mennyire szegényes. (Remélem érezhető volt az ironia... ha nem akkor valóban bajok vannak fent az emeleten.)

2022. máj. 18. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen kapcsolatok halálra vannak ítélve, ha nem tudtok eleget találkozni. Meg is tudom érteni a srácot, hogy éli az életét ahelyett hogy egész nap veled irkálna. És ezt ne támadásnak vedd, nem rossz indulatból írom.

De akinek van élete nem egész nap a 200km-re lakó "barátnője" van a fejében, akit párszor látott életében... Legalábbis nekem eszem ágában sem lenne ilyenbe bele menni. Ha nem tudjátok megoldani hogy legalább 2 hetente találkozzatok 1-2 napra akkor keressetek közelebbit.

2022. máj. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"hogy oda adjam neki egy fehérneműmet"


Wataaafaaakk?

2022. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!