Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most a szőrös vagy csupasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a szőrös vagy csupasz mellkas jön be a csajoknak? A karok és a lábak is legyenek szőrösek egy pasinál vagy jobb ha csupasz?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2010. szept. 23. 15:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

én mindig jobban szerettem a csupaszt. mármint fesötesten nem a lábakon:D

A mostani barátom viszont nem szedi le(mert megvernék a hoki csapatban:D xD)és nem zavar mert szeretem, de persze nem tarzan:D....ugyhogy ez tényleg nagyon egyénfüggö és ha szeretsz valakit nem a szöre vagy csupaszsága miatt szereted..szerintem:)

2010. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Rajtam nagyon erős,dús fekete szőr van mindenhol,és mindenhonnan le is szedem.Nagyon elütött a simára gyantázott mellkasom a bozontos lábamtól,és karomtól. Nem érdekel,hogy ez divat vagy sem,egyszerűen így érzem magam embernek.
2010. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
hasonló cipőben járok mert a karom is és a lábam is eléggé szőrös lett és engem már zavar meg a csajoknak se hiszem hogy annyira bejön mert máskor csocsózáskor a csaj a karomat nézte... szerintem nem tetszett neki hogy szőrös a karom nekem sötétbarna a szőr elég dús de nem dzsungel még szerencsére de jobban nézne ki szőr nélkül úgy érzem pláne, hogy gyúrok is
2010. szept. 23. 16:14
 14/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Szerintem akkor próbáld ki leszedni!Mit veszítesz vele?Ha nem jön be hamar visszanő.

2010. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
jó ötlet mert ez a csocsós eset eléggé lehangolt engem biztos van akinek ez bejön de a többségnek nem úgy veszem észre, hogy bejönne :S
2010. szept. 23. 16:24
 16/25 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Szerintem ne a többiekkel törődj,azt csináld amit te szeretnél.Ha másokra hallgatsz csak összezavarnak,mivel mindenkinek más az ízlése.Egyébként ha nagyon szőrös vagy mindenképp szabadulj meg tőle,vagy legalább nyírd meg és kényelmesebb lesz az életed.

2010. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
te mit használsz? epilátor vagy borotva?
2010. szept. 23. 16:34
 18/25 anonim ***** válasza:
Én az egész felsőtestem epilálom,a lábamat,karomat borotválom. Van amikor kozmetikussal gyantáztatok tetőtől talpig.
2010. szept. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
a borotválástól nem lett sűrűbb és erősebb?
2010. szept. 23. 16:48
 20/25 gabriell88 ***** válasza:

Úristen!

Hát tudod sztem a 17 éves tinik biztos a metroszexális pasikra bukik, de az érett nők már inkább férfiasabb férfit keresnek.

Nálam sosem volt fontos , hogy kinek milyen szőre van, mert ha szerettem, vagy csak tetszett az illető akkor úgy tetszett/szerettem ahogy van, jelenlegi páromnak erős szőrzete van a lábán és a karján, és igen én is megnéztem annó, de azért mert nekem tetszett:)

a mellkasán is van szőr, ha ennyire bánt h sűrű vagy nagy akkor már inkább ess neki hajvágó géppel, mint borotvával vagy epilátorral, mert ha az elkezd nőni igencsak zavaró.. szúrni fogsz és valaki még viszket is tőle, szal jól gondold meg:)

2010. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!