Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek, tetszek neki? Vagy mit szeretne?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járunk. Én L/17 vagyok ő F/18. Egyik hétfői napon esett az eső, tanárral kirándulni mentünk, tök jól elbeszélgettünk. Amikor rám nézett még a szeme is csillogott, meg minden..., még aznap visszamenet a suliba, egymással szemben ültünk, és még ott is beszélgettünk csillogott a szeme...! Másnap, alig szólt hozzám nem volt semmi oda se jött, csak távolról figyelt, órákon. Nem mertem a szemébe nézni, láttam hogy néz de nem mertem. Másnap ugyan ez volt, csak annyival egészült ki, hogy egy másik lánnyal beszélgetett, és tök jól elvoltak. Gondoltam, tegnap, megpróbálok lépni felé, suli után együtt indultam el vele a buszhoz, kissé meg ijedt tőlem, hogy oda mentem, vagy nem is tudom. Kicsit beszélgettünk, de szinte el se köszönt. Másnap már nem mentem, oda úgy voltam vele, hagyom inkább..., ha ő így én is úgy. Erre ő a lánnyal beszélgetett, de utána meg oda jön hozzám, beszélgetni, meg amőbázni. Először megsértődik, mert oda fordulok egy másik fiúhoz is, utána meg, hagy engem nyerni és megint megsértődik. Holott mondom, hogy ne oda rakjon. Most akkor ezt én nem értem..., de utána meg megint nem szól semmit csak figyel. Én nagyon félek, kapcsolatot kezdeményezni és tegnap megtudtam, hogy nem volt még barátnője. Én nem tudom, mitévő legyek és mit gondolhat. Én olyan típusú lány vagyok, aki mindenkivel szeret beszélgetni és ha valaki kedves velem azzal én is az vagyok. Illetve, ha valaki kér tőlem valamit adok. Nem kérek viszonzást. Meg nagyon félénk is vagyok, régen nem voltam ilyen és ezt ő is tudja, mostanában egy éve lettem ilyen. De, nem értem a reakcióit, mit vár tőlem? Vagy ha nem vár semmit, akkor miért csinálja ezt? És miért sértődik meg, egy másik fiúra? Szerintetek?
2010. szept. 23. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

kérdezz rá.

viccet félretéve kérdezd meg mondjuk, h nem szeretne-e meginni veled egy kólát a büfében vagy valami... beszélgess vele, iylesmi... 15/L

2010. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy eléggé félek bármit kérdezni tőle, mert félek attól, hogy elfog utasítani.
2010. szept. 23. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
mondom szimplán mond neki, h gyere igyunk együtt egy üdítőt, majd válaszol, ha meg elutasító lenne, ezt még simán ki lehet dumálni... előző voltam
2010. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké megpróbálom
2010. szept. 23. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!