Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 1 12 éves lány vagyok! És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 1 12 éves lány vagyok! És 1 15 éves fiúval találkozok és neki tetszek és nekem is ö csak ös szeretne smárolni mit csinájak? énekem ez lesz az elsö de hazuttam neki mert azt montam hogy már smároltam de nem mit tegyek? Segicsetek lécy sürgös!

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Énis 12 éves vagyok és úgy tartja a törvény hogy 14 éves korig semmit nem lehet csinállni.
2009. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Amikor megakar csókolni téged akkor csukd be a szemed és tedd amit jó nak játsz!
2009. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

Hát kislány a helyesírásod botrányos.

A lényeg az hogy ha le akar smárolni akkor húzd félre a fejed és mond meg hogy te nem vagy olyan aki mindenkivel smárolgat!

2009. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó vagyok amúgy meg csókolózni mindenki tud van aki jól van aki kevésbé de az sem rossz főleg ha tetszik. Ha szeretnél vele akkor csukd be a szemed és ott az alkalom ez ösztönös olyan mint amikor éhes vagy és eszel!
2009. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Próbálgasd mondjuk mittudom én az az ajtón vagy vmi ilyesmin sok sikert
2009. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Wáááááááááh szegény csaj miket irnak neked!!!! csukdbe a szemed ne gondolj semmire hagyd hogy ő "vezessen"!! 14L ( ne törögy a helyesírással ) puszi 1 Csajjjjjj
2009. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

basszus de hülye az 1. válastolóxD

14év alatt a szexuális kapcsolat büntetendő ha a partner elmult 18:)

a csókba nincs semmi..vki már 6évesen is csókolozott..most szted börtönbe vitette az óvónéni mikor meglátta:P

2009. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van ucsó válaszoló 14 1 csajjjjjjjjjj
2009. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod. Hogy mennyire tetszik a fiú, hogy vajon tényleg rá akarsz majd emlékezni örökre úgy mint akivel először csókolóztál... Meg lehet, hogy picit fital is vagy hozzá. De ha úgy érzed, hogy készen állsz a dologra, és megbízol a fiúban akkor tedd meg nyugodtan. De előtte nem ártana megbeszélni, hogy neked ez az első... hátha többet is akar majd.


Amúgy ezt a kérdést miért az állatok>kutyák témakörben tetted fel? :O ?

2009. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Mindketten gyerekek vagytok még,csókolózni ráérsz néhány év múlva is,nem késel le smmiről.Attól még tetszhet egy fiú,ha nem csókolózol vele.
2009. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!