Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van két gyönyörű lányunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van két gyönyörű lányunk a férjemmel ezzel nincs is baj A probléma ott kezdődik hogy volt neki sorozatos fère menèse(utólag derült ki, mikor még állapotos voltam) Nem tudom mi tévő legyek? Telefonját le kodolta kb három hete?

Figyelt kérdés

Most kezdődik minden elejéről, el távolodott tőlem, tiszta a telefonja, semmi gyanús.

Csak hogy már más fél év alatt négyszer voltunk együtt szexuálisan.

Már mindent meg próbáltam.

Beszélgetni vele. Női praktikákat is vetettem be.

Közeledek hozzá el utasít hogy nincs kedve, fáradt hol ott ő nyolc órát dolgozik én 12 órázok utána hazajövök takarítók mindent meg csinálok.

És hiába bújok mellé nekem ez kevés.

Ő csak azt igényli tőlem hogy este Bujak mellé és ennyi.

Segíteni semmibe sem segit, most egy fél éve az iker lányainkat is hanyagolja se nem játszik velük se semmi.

Ő fáradt, de azért éjfél hajnali kettőig a konyhába telefonozik.



Tudom sokan mondjátok illetve írjátok hogy váljak el és hasonló.

De tudom család nélkül fel nőni.

Anyám köröm cipővel akart meg ölni csecsemőként apám falhoz vágott hogy hatásos legyen a dolog.

Nevelő szülőknèl nőttem fel de inkább éreztem jól magam az utcán.

Előre is köszönöm szépen


2022. aug. 13. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te nem azt tudod, milyen család nélkül felnőni, hanem milyen sz@r családban. És azt akarod a lányaidnak is. Hát, gratulálok.
2022. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Hamar megtanulják a lányok hogy milyenek a férfiak :(
2022. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is, menj el pszichológushoz, rengeteg kiskori traumád lehet, amit rendbe kellene tenned.

Sajnálom a helyzeted, de leírásod alapján, ez a férfi már nem szeret téged.

Család nélkül felnőni is rossz, de rossz családban, boldogtalan szülők mellett, állandó feszültségben még annál is rosszabb.

2022. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Privátra: Te miről beszélsz? Leírod, hogy nevelőszülőknél voltál, de az utcán jobban érezted magad. Magyarul családban éltél, csak sz@r volt. "Tudom, sokan mondjátok és írjátok, hogy váljak el és hasonló." Vagyis utalsz rá, hogy de te nem akarsz. Akkor mégis mit akarsz a lányaidnak? Benne tartani őket, egy sz@r családban, mert ha jól értem, nem dicsekedni jöttél, hogy milyen csodás a kapcsolatod🙄

Mindenki más is pont ugyanúgy megértette, mint én, ha nem tűnt volna fel, és se a #2, se a #3 válaszoló nem támogatta ezt a mintát a gyerekeidnek.

#1

2022. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1/3. Hol irom azt hogy ugyan azt akarom a lányaimnak amit én kaptam az élettől? Tudod te egyeltalán milyen érzés mikor egy gyermek öt évig az életed része és pikk pakk angyal lesz belőle? Át érzed azt amit én le ülök egy szihologsnal és nem tudok meg szólalni? Tudod milyen érzés az hogy vágysz a férjedre de nincs? Tudod milyen érzés az hogy az egyik gyermeked angyal lesz és rá két évre orvosi mű hiba miatt meg hal plusz két lány is?

Le ülsz és kérdezed hogy ilyenkor hol van az a személy aki jobban rosszban veled van. Pedig nem.

Előző férjem mellet halt meg három gyermekem nem a mostani.

Ex férjem csak egy gyermek halála miatt hibás az öt éves fiam halála miatt?

Ne érezze senki se ezt soha.

Sőt az ellenségeim se igaz nem tudok róla, De lehet hogy van.

És pont ezektől védem a gyermekeim.

És még egyszer le irom nem azt akarom a gyerekeimnek amiket nekem kellet nap mint nap minden órában percben meg élnem.

2022. aug. 13. 18:21
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon úgy tűnik ahogy a többieknek, hogy ez egy haldokló kapcsolat és csak kényelemből van még veled. Én sajnálom, hogy neked nem volt jó gyerekkorod és az is tény, hogy rossz anya vagy apa nélkül felnőni még akkor is, ha él mindkét szülőd csak éppen alig része az életednek. Mivel ritka az amikor úgy meg tudják oldani a felek és meg is akarják oldani, hogy hetente itt is, ott is van kapcsolattartás és stb. Szóval nehéz.


Ha most ilyen rossznak vagy inkább semmilyen a viszonyotok ez idővel még inkább konfliktushoz még inkább veszekedéshez és újabb félremenéshez vezet majd. Még nyilván kicsik a gyerekek és ebből semmit nem érzékelnek, de egy mérgező családban sem jó felnőni ahol mindig a veszekedés megy és nincs igazán szeretet egymás felé a szülők részéről.

2022. aug. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
4/5 Abszolút nem családnak éreztem sőt nem is voltak azok nem nevezhető. Pénzért neveltek és azon belül nèlkülözèsben. Értem ezt arra hogy szeretet, törődés, biztonság érzet hiánya
2022. aug. 13. 18:23
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a gyerekeknek azzal se teszek jót ha benne maradsz egy ilyen kapcsolatban. Hiszen ha nem rendeződnek a dolgaitok mire a kicsik felnőnek,akkor egy szenvedő szülői kapcsolatot fognak látni! Az se jobb, sőt!!! Ne adj isten azt is látják majd,ha az apjuk félre megy.

Szerintem sokkal tisztább szétmenni, és új életet kezdeni! Persze nem egyszerű, sör..nagykn is nehéz 2 ikerrel,de te tudod mi a fontosabb! Benne ragadni a sz**ba,vagy adni egy esélyt magadnak meg a kicsiknek egy jobb jövőre?

2022. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

4/8 Bocsánat akkor fère értettelek.

Ne haragudj. Tényleg ezer bocsánat

2022. aug. 13. 18:34
 10/18 A kérdező kommentje:
4/9 Bocsánatot kérek, fère értettem
2022. aug. 13. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!