Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha az állapotos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az állapotos barátnőd megcsalna terhessége alatt az egyik munkatársaddal?

Figyelt kérdés
Amiről bizonyíték is van a munkatárs telefonjában ,különböző fotók,amik az aktus alatt készültek.(a munkatárs a főnököd is egyúttal,és a 7.hónapban jár a barátnőd).
2017. jún. 6. 11:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
DNS tesztet kéretnék, és természetesen húz a fenébe, ahová akar. A gyerek (ha az enyém) persze mindent megkapna, de az anyját látni nem bírnám.
2017. jún. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Tehat a tőled 7honapos terhes csajod megcsal a sajat fönököddel.......

Hat ne is haragudj,de ez annyira az alja mindennek,hogy ha ekkora lúzer lennék felkötném magam a mestergerndára......

2017. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus. ugyan nő vagyok, így ilyen helyzetbe nem kerültem, de ezek után az első dolgom lenne apaságit csináltatni, miután megszületik a gyerek.. Igaz ezzel a lotyóval én akkor sem maradnék együtt, ha az enyém a gyerek, viszont ha az enyém lenne, őt természetesen támogatnám.
2017. jún. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 acelsziv ***** válasza:
34%
Ez eléggé undorító. És a gyerekre nem gondol a céda? Egyáltalán nem tesz neki jót a szex ezzel együtt pedig hányinger az egész szitu.
2017. jún. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Termeszetesen szakitanek azonnal ez nem kerdes. Majd a munkatars tamogatja a terhesseg tovabbi szakaszaiban (aha persze), miutan meg megszuletik apasagi vizsgalat bar lehet a munkatarse a gyerek. Ha igy van nincs tobb dolgod vele ha a gyerek a tied az szivas. De attol meg o nem tehet semmirol, rola gondoskodni kell.
2017. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

munkahely felmond, barátnővel elbeszélgetm, majd diszkréten végleg távozni az életéből. gyerek láthatásra megegyezni vagy teljesen lemondani.

helló!

2017. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Három dolgot tudnék meg az esetből:

1. a főnököm meg..szná az anyját is

2. a feleségem egy telhetetlen p_csa

3. én vagyok a f_sz


Evvan. :)

2017. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hagyd el !Ha megcsalt akkor majd ha megszületik a pici akkor is megfog csalni !
2017. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Kamu.

Annyi "véletlen" egybeesés van már itt (bizonyíték, főnök, terhesség), mintha valami előre megírt sztori lenne. Kétlem, hogy a 7. hónapban bárkinek lenne kedve/energiája ehhez. Pláne meg pont a főnökkel, fotózás közben... Elég nonsense.

2017. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az kamu de legalább van akinek jól esik az indulatosan jól véleményt mondani. 7-ik hónapban már jó nagy a pocak egy normális nőnek nem a bąszàson járnak a gondolatai hanem az új jövevény érkezésén. Biológiailag is erre készül fel, kicsit nehezen hihető szituáció
2017. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!