Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért itt kértek tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért itt kértek tanácsot?

Figyelt kérdés

Ha párkapcsolati topicban írtok, miért pont ide a gyakorira? Miért nem kerestek meg szakembert (pszichológus, coach, párterapeuta, pap/lelkész, családsegítő stb.), vagy egyéb segítő embereket (család, barátok)?


Mi motivál, hogy ide írd ki, mi a bajod, és ne máshol keress segítséget?


2022. aug. 13. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
mert gázra meg áramra megy el a fizetésem muciológusra nem marad
2022. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Egy fórumon az emberek a tapasztalatokat oszthatják meg.Ami sokszor nagyobb segítség mint egy olyan szakember véleménye, aki a tanult dolgok szerint alkot véleményt.

Én jobban hiszek olyannak aki a saját bőrén élt át hasonlót, mint annak a tudásnak amit a pszichológus az iskolapadból szerzett.És akkor lehetne boncolgatni az oktatás színvonalát,és a diákok hozzáállását is.Vannak nagyon jó szakemberek, de vannak olyanok is, akik egyszerűen alkalmatlanok a feladatra!

2022. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Mert érdekel az emberek véleménye.

Nagyobb problémákkal jártam pszichológushoz, rengeteget segített.

2022. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
1) 'keznel van' , nem kerül semmibe, 2) azonnali( nem kell időpontot foglalni, elmenni, stb) 3) a rengeteg hulye mellett pár értelmes, segítőkész ember mindig akad itt, kialakulhatnak jó párbeszédek.4) Ha meg mindig nem OK, jöhetnek azok, amiket felsoroltal.
2022. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam itt tanácsot kérni, mert nem látom különösebben értelmét. Ritka az amikor egy értelmes kérdésre lehet értelmes választ írni amivel segítesz valóban a másiknak.


Régebben volt, hogy tettem fel kérdést és csak mocskolódást kaptam.

2022. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
9%
Mert a kamu foglalkozásokra értelmes ember nem fizet: pszichológus, coach, párterapeuta, pap/lelkész, családsegítő stb. Meg hát a 10.000.000 coach és pszichológus országában?
2022. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a zarojelben felsoroltak eddig nem értek semmit. Joformán már azt sem értem minek vannak egyáltalán.
2022. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

6


Szerintem káros, ha te kamunak fogod fel egy pszichológus, pszichiáter és hasonló szakemberek végzettségét. Sokat tanultak érte! Én pont azt találom aggasztónak, hogy 10 millió, magát önjelölt szakembernek tartók országa vagyunk.

2022. aug. 13. 20:13
 9/21 anonim ***** válasza:

Mert tök felesleges egy párterapeutára kibszni komoly pénzeket, ha az egyik fél kb viccnek veszi.


Minek?

2022. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8. Ismerem a munkásságukat, egy önmagára szellemileg igényes embernek hidd el nem sok újat tudnak mutatni. Én nagyon mélyen voltam, kipróbáltam az összeset, az ég világon semmit sem érnek, de ehhez képest igen nagy pénzt leakasztanak. Ma már bárki el tud indulni a fejlődés útján INGYEN, rengeteg anyagot, fórumot, segítséget talál hozzá. Ne is haragudj meg, de röhejesnek találtam a pszichológusokkal való beszélgetéseimet. A pszichiáter gyógyszeres kezelést akart, persze, az a legegyszerűbb. Megnéztem mit írt fel... mellékhatás: impotencia. Erről elfelejtett szólni, majd mondtam neki hogy az anyukájának írjon fel ilyet, és kerüljön el ha meglát.

25EFt/alkalom. Gratulálok akik ezekben hisznek. Oké, divatos, meg azt hiszik hogy ők majd megoldják a problémákat.


Az lett a vége, hogy elkezdtem tanulni, Egyik diplomát a másik után csináltam meg, felvettem egy hátizsákot, megpakoltam súlyokkal, majd ezzel mentem fel a hegyre. Feszegettem a határaimat, ezzel teljesen feldolgoztam a régi blokkjaimat. Éreztem hogy haladok minden téren, a tanulmányok miatt remek munkahelyem van, azóta is új hobbikba kezdek bele. A nőknél is egyenes háttal álltam, volt mire büszkének lennem, és ezt ők is érezték. Megnősültem, vannak már gyerekek, meg van mindenünk.


Pszichológus, coach, párterapeuta, pap/lelkész, családsegítő nélkül. Az van, hogy befektetett munka nélkül nincs siker, és anélkül sem, hogy ne néznél magaddal szembe őszintén.


A picsogás hogy önértékelési problémáim vannak, rohanok a pszichológushoz a röhej csúcsa. Az ilyenek meg is érdemlik hogy lehúzzák őket. Elmennek 50X beszélgetnek 45 percet, majd hazamegy az illető, megnyugszik hogy ő pszichológushoz jár. Ezzel le is van tudva. Rengeteget tudnék komolyabb esetekről is beszélni, meg a megoldásokról is, de ez nem az a hely ahol meg is teszem.


Csak egy kérdés: te hogyan dolgoznád fel, ha eléd esne egy ember a járdára az X-edik emeletről tőled egy méterre? Mert velem ez is megtörtént többek között.

2022. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!