Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha ti randiztok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ti randiztok, ismerkedtek egy nővel, azt megbeszélitek egymással, kértek tanácsot?

Figyelt kérdés
Én ahogy tapasztaltam, a nőkre nagyon jellemző, hogy mesélnek a kiszemeltjükről egymásnak, de kíváncsi lennék, hogy ez a férfiaknál is így van?
2019. márc. 5. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb barátommal megbeszélem. Tanácsot nem igazán kell adni/kérni, nem vagyunk se gyerekek már, se pedig nyámnyilák.
2019. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor csak ha pár dugásra akarom felszedni.

Komolyat akarok, csak akkor, ha már meg van a kapcsolat. Akkor bemutatom.

2019. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és van olyan férfi barátom, aki velem szokta megbeszélni az ismerkedéseit, alakuló kapcsolatait. Tanácsot is szoktam adni, néha megfogadja, néha nem... az utóbbi időben már inkább igen, mert egyszer egy nagyon csúnya ügyből mászott ki azzal, hogy hosszas unszolásra megfogadta a tanácsomat (rendőrségi ügy lett belőle).
2019. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha senkivel nem beszélem meg a nőügyeimet. Szeretek a saját káromon tanulni. Az élet a legjobb tanítómester...
2019. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!