Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal. Az első két év csodás volt. Romantikus volt, figyelmes, ölelgetet, csókolgatot. Most már csak akkor ha azt szeretné. Többször is beszéltem neki erről, illetve mondtam neki hogy én nem várom el hogy egésznap olelgessen stb., de azért jó lenne ha úgy viselkedne velem mintha a barátnője lennék nem csak baszótársak. Ilyenkor mindig az a válassza hogy hisztis vagyok mindent túlreagálok és hogy keressek akkor olyat aki ilyen mert neki ilyen a természete. De ha ilyen a természete akkor kezdetben nem viselkedett volna így. Szerintetek hogyan tudnám "megjavitani" a kapcsolatunkat?

2022. aug. 18. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy. Kettőn múlik. Neki meg már nem nagyon van kedve hozzád.
2022. aug. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor megpróbaltam szakítani pont ezek miatt akkor sírt és ígérte megváltozik ami kB 1-2 hétig tart.
2022. aug. 18. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg levált.sajnálom.
2022. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert azért egyedül maradni nem szeretne, van fix szex.

Írtad, hogy ha van konkrét célja, akkor képes kedves lenni. Amíg eléri. Aztán már nem érdekli.

2022. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2022. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem milyen kis naiv vagy, milyen kis hiszékeny gyermeki lelked van...


ideje felnőni és kinőni a filmek habos babos életéből.


Eltelt pár év, úgy néz ki nála eddig tartott- Van akinél eltart 10-20-30 évig is nálatok itt a vége.


Aztán pánik esetén előadja a szokásos dumát....szeretlek te vagy az egyetlenem még egy ilyen nőt nem ismertem soha, senkivel nem voltam még ennyire őszinte....bla bla bla....és ezt majd még 30 nőnek elmondja majd.

2022. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte szerelmes volt, de már elhidegült tőled érzelmileg. Ez itt a vége, ha ő nem akar változtatni.
2022. aug. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!