Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért ennyire központi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért ennyire központi téma egy pasinak, ha kiderül, hogy nem tőle van a gyerek?

Figyelt kérdés

Több ilyen témájú kérdést olvasni itt. Kérdezem én: ha a megcsalást tisztázták, amit nagyon sok pár megtesz, akkor a pasi miért nem tudja elfogadni a gyereket? Hiszen

1. A gyerek attól még gyerek

2. Őt fogja az apjának tekinteni, nem a másik pasit

3. Bár hasonlítani nem fog rá, de amúgy is sok esetben csak az egyik szülője hasonlít

4. Ha érett módon felneveli, a nő és a gyerek is büszke lesz rá


2022. aug. 23. 03:46
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy hihetetlenül érzéketlen és tapló kérdés, már ne is haragudj.
2022. aug. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha előbb lett gyereke a nőnek, mint az adott férfival kapcsolata, akkor én sem értem, hogy mit kell a gyereket a tányér szélére piszkálni. Ha nem akar gyereket és ezért nem akar gyerekes nőt, az más, de ha nincs ellenére a gyerek és a családalapítás, akkor teljesen pointless a hiszti szerintem is.


Azt meg csak remélni tudom, hogy nem arra gondolsz, mikor valaki kapcsolatban van egy férfivel, de suttyomban más bassza teherbe. Nő vagyok, de felrúgnám a párom, ha kiderülne, hogy egy hazugságra épített kapcsolatba invesztáltam. Ha 20 év után derül ki, akkor akkor. És ez nem a gyerekről szól. Ha valaki mástól vár gyereket, mint akivel akkor volt, mikor megfogant, az csak egy fizikai manifesztációja annak az okádék szar jellemnek, amivel akkor is ugyanarra a sorsra jutna az illető, ha nem lenne gyerek, amint kiderülne.

2022. aug. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%

De kérdezek jobbat: te járnál anyád gyilkosával, miután szabadul a börtömből? Hiszen tisztáztátok, leülte a büntetését, szabad a pálya, nem?


Mert én így érzek az iránt, aki megcsalt. Az áruló akkor is áruló, ha nem gyilkos.

2022. aug. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most a csodas Solti hazaspar jutott eszembe, hogy a no megbocsatotta a faszinak a “zabigyereket” (es itt is elofordult par ilyen tortenet) de vajon forditva ez megbocsathato lenne?
2022. aug. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
18%

Úgy látom, hogy mostanában napja van ennek a témának és durva, ahogy egy másik esetben a nők kezelték.

Konkrétan hányingerem volt a hozzászólásoktól, a kérdező még laza is azokhoz képest.

2022. aug. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
85%
Te normális vagy?
2022. aug. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
67%

"1. A gyerek attól még gyerek"


Akárcsak a másik többszázmillió, akihez semmi köze a férfinak.


"2. Őt fogja az apjának tekinteni, nem a másik pasit"


Na és? Kit érdekel, hogy egy idegen gyerek kit tekint kijének?


"3. Bár hasonlítani nem fog rá, de amúgy is sok esetben csak az egyik szülője hasonlít"


Na ez a legnagyobb fszság. Attól, hogy nem apám fenotípusát örököltem, ezer meg ezer dologban hasonlíthatok rá.


"4. Ha érett módon felneveli, a nő és a gyerek is büszke lesz rá"


Megintcsak. Kit érdekel, hogy egy idegen gyereke kire büszke?

2022. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
93%
Rokonomhoz hazavitték a zabigyereket, tessék neveljed. Ez van és kész. A rokon csak áll és néz hogy őt akkor most tulajdonképpen megcsalták. A házastárs széttárja a kezét, ez van. Elválni nem lehet, mert megfenyegette hogy egy forintot nem ad a lakás hitelbe. Azóta is együtt vannak, nagy látszat boldogság, rózsaszín felhők. Nevelik a zabigyereket. Igaz történet alapján.
2022. aug. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
86%

Most te vagy nagyon fogyatékos vagy kérdező, vagy troll, de annak is szánalmas.

Ilyen erővel, ha egy nőt megerőszakolnak és terhes lesz, miért nem tudja ezt elfogadni? Minek jár a rendőrségre és hasonló? Hiszen...

1) A gyerek attól még gyerek.

2) Őt fogja anyjának tekinteni.

3) még hasonlítani is fog rá!

4) Ha érett módon felneveli, akkor az apa és a gyerek is büszke lesz rá.

Szóval? Mi is a baj a nemi erőszakkal született gyerekkel?????

2022. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
4%

9

Meglep, ha azt mondom, hogy a nemi erőszak első sorban nem az esetlegesen megfogant gyerek miatt probléma?

2022. aug. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!