Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom haverokat találjon magának és ne én legyek számára az egyetlen, központi személy, akin minden múlik?

Figyelt kérdés

Nincs egy barátja sem, mindig azt mondogatja, hogy ott vagyok neki én, velem mindent meg tud beszélni. De szerintem igenis mindenkinek szüksége van barátokra, kikapcsolódásra az "asszonytól". Ő ezt nem akarja.

Nagyon féltem emiatt, hogy ha esetleg egyszer rosszul alakul és szétválnak az útjaink, teljesen magára fog maradni. Mit tehetnék?

20/L, 22/F


2015. márc. 26. 18:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen üljetek le beszélni erről kicsit persze ne úgy hogy Drágám beszédem van veled mert szegény infarktust kap :DD szép nyugodtan mond el neki hogy szerinted neki is van szüksége barátokra mert ahogy mondod ez mindenkinek fontos. Gondolom a barátod nem az a könnyen ismerkedős típus de ha együtt elmentek valahova te is vidd el a barátnőidet és mond neki hogy ő is hozza el az új barátait utána már egyre több barátja lesz remélhetőleg és az ismerkedés is könnyebben fog menni ezzel persze a kikapcsolódás is meg lesz oldva :)) Csak türelem :DD Remélem segítettem :))
2015. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Most van az az időszak, amikor a haverok kényelmetlenül messze vannak, és idegesítően átalakul a személyiségük. Ilyenkor jobb egy kicsit leszakadni róluk.

Idővel újra élednek ezek a kapcsolatok, de nem annyira, mint korábban, és akkor majd családot kell csinálni, hogy lehessen mutogatni a haveroknak, hogy mekkorát nőtt a gyerek, meg hány egyest kapott.


Ez a élet, ez e. Puszika

2015. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sokszor mondtam már neki, de mindig csak azt ismételgeti, hogy velem érzi magát a legjobban és neki nem is kell más. Csak ez így neki is rossz, meg nekem is óriási felelősség. Nem is jár el nélkülem sehova :( a barátnőimnek nincs vele bajuk, de kicsit furcsának tartják, mert ennyire magának való és jobban örülnek, ha őt nem hozom magammal
2015. márc. 26. 18:50
 4/11 A kérdező kommentje:
2. de neki egyáltalán nincs egy darab sem és nem is volt soha előtte sem igazi barátja
2015. márc. 26. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ien szempontbol én egésznap gépezek, bár elvileg még tudom hol laknak haverok ki tudnám hívni őket
2015. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de neki nincs senkije, csak én (családja sem) és ezt most szó szerint értsétek.
2015. márc. 26. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmit. Ő ilyen. Nem tudod megváltoztatni. A tény az, hogy vagy jó neked így, vagy választasz mást.

Hidd el, nem fog magára maradni, előbb-utóbb lesz, aki nagyon fogja őt értékelni.

2015. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is nagyon értékelem és ő a mindenem, pont ezért aggódom érte ennyire.
2015. márc. 26. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem, miért gondolkodsz azon, hogy majd külön válnak az útjaitok?
2015. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9.: nagyon remélem, hogy nem így fog történni, de legyünk realisták: 20 éves vagyok, ő 22. Most hiába érzem azt, hogy ő az életem, azért ez benne van a pakliban. És nagyon féltem, hogy nehogy összetörjön. Mert jelenleg teljesen tőlem függ érzelmileg
2015. márc. 26. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!