Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy kösszönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy kösszönni sem képes?

Figyelt kérdés

Párom egy vita( csak elmondtam neki ami rosszul esett) után külön aludt, és másnap reggel mikor elköszöntem tőle, nem köszönt vissza.(2x szóltam!) Fogta magát és elment, mint aki nem hallaná.

Este amikor hazaért adott egy puszit aztán megint külön aludt.

Nekem ez baromi rosszul esett, hogy nem köszönt reggel.

Ráhagyom a duzzogást, nem fogalkozom vele.

De a vitán már rég túl vagyok azzal hogy elmondtam ami bántott, de ezen, hogy köszönni sem volt képes ez most magyon megvisel…

Nyilván direkt bántásból tette csak nem értem miért jó ez?


2022. aug. 25. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szegény barátod mindamellett, hogy óvodás szinten van, nagyon súlyos önértékelési gondjai lehetnek, ha így reagál arra, ha elmondod, mi bánt téged.

(Legalábbis abból kiindulva, hogy normális hangnemben, nem bántóan tetted)

2022. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem bántóan tettem, pontosan, csak csalódott voltam ezt mondtam el, hogy ezért látszom kedvtelennek…
2022. aug. 25. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Haraggal nem fekszünk le, mert másnapra is kihalt. Beszéld meg vele. Kommunikációt fejleszteni kell.
2022. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Azért függ attol is,hogy miket mondtál. Nekem volt olyan exem aki eladta magát mint az ártatlan bárány miután lehordott engem és a családom mindennek. Egy lusta trehány undormany nő volt,de neki kijárt volna minden mint egy hercegnőnek. Én nem vitatkoztam vele, másnap összeszedtem a cuccomat és elköltöztem. Délután megvártam és megmondtam neki,hogy keressen olyat aki hozzáillö. Én azóta megnősültem, ő meg most is egyedül van...
2022. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Passziv agressziv, gyerekes. Keress egy felnottet.
2022. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A, Lehet már a munkájára koncentrált, így kikapcsolt az agya a környezetére nézve;

B, Én is nagyon hasonló személy vagyok, bár nincs párom, csak pl.: munkahelyen van szitu, hol hasonlóan viselkedem.

Nincs/nem tanult konfliktusmegoldási képessége(t), ezért cselekszik így.

2022. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Direkt nem köszönt! Az biztos.

Az is biztos, hogy nem akar problémát megoldani, viszont nekem szükségem lenne rá, hogy megbeszéljük. Én őrlődöm magamban amikor vita van közöttünk, ő valószínűleg nem.

2022. aug. 25. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Rajta nem tudsz valtoztatni. Soha.
2022. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!